Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Geralt też była kobietą? Zobacz fenomenalny cosplay z Wiedźmina 3

26 postów w tym temacie

Mnie ciekawi natomiast jak miałaby na imię żeńska postać w roli Geralta?
Gerarda, Gela a może Gienia? ;-)

A tak na poważnie, spoko cosplay. Nie przesadzałbym z tym gender. Na długo przed pojawieniem się tego ruchu, cospleyowcy przebierali się za postaci innej płci, po prostu taka subkultura.
Natomiast gorzej będzie jak ktoś z twórców (w przyszłości), nagle zapragnie przeniesie tego do gry.
Jeżeli w grze Geralt mógłby być kobietą, to chyba bym się pochlastał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś wypowiem się na temat cosplayu Ciri. Muszę przyznać, że jedna z najbardziej udanych charakteryzacji blizn jaki widziałem do tej pory. Czytając książkę, może zbyt nadto, wyobrażałem sobie, iż Ciri nie ma jakiejś ćwierci twarzy, a tymczasem wszelki cosplay, ukazuje jak gdyby ową ranę, Ciri miała zeszytą tuż po zadaniu ciosu. Tutaj w końcu bardziej przypomina to oryginał :D Co do wieku, Ciri w tym cosplay wygląda staro, ale... w gruncie rzeczy Redzi mogli równie dobrze wprowadzić Ciri jako 30-40 letnią kobietę. Nie zapominajmy, iż przenosiła się w czasie, więc mogła spędzić u króla Artura 20 lat, po których dopiero wróciłaby do Wiedźminalandu :D Tyle mojego nudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seksowny Wiedźmin! Wiedźmince w karczmach ciężko by było po wejściu - raczej wszystko na siłę musiałaby wyciskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować