Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznajcie potwory, które spotkacie w grze

14 postów w tym temacie

Trochę mi brakowało różnorodności wśród potworów w W2. Teraz spodziewam się że nie będzie tego niedosytu.

Wiem że nie możecie mi nic napisać o samej grze W3 bo macie embargo, dlatego zapytam inaczej czy CDP zbliży się z zyskami do gier takich jak Diablo3, COD MW? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zaraz po początku gry skierować się...w prawo. Iść przed siebie pół dnia i dotrzeć do groty z czaszkami, w której ubiję mantykorę i zgarnę hardkorowe itemki po jej ofiarach. Tak, to jest mój ideał gry rpg z otwartym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na różnorodność. W końcu inne miejsca to i inne potwory powinny być. Ciekawe czy będzie Mantikora Cesarska :) Agresywne nastawienie potworów do siebie było już w W1, wiec nowości w tym nie będzie. Ciągle pamiętam epicka walkę topielca z echinopsem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem że nie możecie mi nic napisać o samej grze W3 bo macie embargo, dlatego zapytam
> inaczej czy CDP zbliży się z zyskami do gier takich jak Diablo3, COD MW? :P

Na 99% nie, ale prognozy mówią o zyskach, których nikt w Polsce na grach nie osiągnął (ponad 100 mln zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na 99% nie, ale prognozy mówią o zyskach, których nikt w Polsce na grach nie osiągnął
> (ponad 100 mln zł).
>

Chyba sie zagalopowałeś z tym wyliczeniem. Budżet gry wynosi ponad 100 mln zł więc osiągnięcie zysku 100 mln zł (równego prawie kosztom produkcji???) jest na tą chwilę hurraoptymistyczne.

Chyba że mówisz o przychodzie ze sprzedaży - taki jest wg mnie osiągalny przy 2-3 mln sprzedanych sztuk.

W dłuższym terminie - kto wie. Może na koniec roku fiskalnego 2016?

Obstawiam jakies 2-3 mln sztuk przez pierwszy kwartał, dobicie do 5-7 mln w ciągu roku. Zakładając dobrą sprzedaż, będzie to zdecydowanie największy sukces narodowej gry.

Pozostaje tylko liczyć na dobre porty Xbox One i PS4 - bez tego można zapomnieć o takich liczbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Na 99% nie, ale prognozy mówią o zyskach, których nikt w Polsce na grach nie osiągnął
>
> > (ponad 100 mln zł).
> >
>
> Chyba sie zagalopowałeś z tym wyliczeniem. Budżet gry wynosi ponad 100 mln zł więc osiągnięcie
> zysku 100 mln zł (równego prawie kosztom produkcji???) jest na tą chwilę hurraoptymistyczne.

Nie jest hurraoptymistyczny. Powołuję się na analizy domów maklerskich, które dochodzą nawet do 140 mln zł. Jest to jak najbardziej możliwe i wielkim rozczarowaniem będzie, jeśli nie uda się tej bariery (tj. 100 mln) przekroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 12:27, vegost napisał:

Czekam na różnorodność. W końcu inne miejsca to i inne potwory powinny być. Ciekawe czy
będzie Mantikora Cesarska :) Agresywne nastawienie potworów do siebie było już w W1,
wiec nowości w tym nie będzie. Ciągle pamiętam epicka walkę topielca z echinopsem :D


Z wypowiedzi pana Marcina Momota na forum Wiedźmina wychodzi na to, że RACZEJ będzie - aczkolwiek nie mogę obiecać, bo pan Marcin puszczał oczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 16:15, Leos8 napisał:

Z wypowiedzi pana Marcina Momota na forum Wiedźmina wychodzi na to, że RACZEJ będzie
- aczkolwiek nie mogę obiecać, bo pan Marcin puszczał oczka :P


Cóż Geralt będzie teraz w innych lokacjach, więc i potwory powinny być najgorsze z najgorszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę mi brakowało różnorodności wśród potworów w W2. Teraz spodziewam się że nie będzie
> tego niedosytu.
>
> Wiem że nie możecie mi nic napisać o samej grze W3 bo macie embargo, dlatego zapytam
> inaczej czy CDP zbliży się z zyskami do gier takich jak Diablo3, COD MW? :P
W W2 było mało różnorodnych potworów, bo teren był mały. Lataliśmy po 3 miejscach i tyle. Tu obszar będzie znacznie większy, to i potwory będą się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2015 o 21:05, NemoTheEight napisał:

W W2 było mało różnorodnych potworów, bo teren był mały.

W W1, w samym 3 rozdziale (jedno miasto i bagna) było więcej potworów niż w W2 w całości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie jest hurraoptymistyczny. Powołuję się na analizy domów maklerskich, które dochodzą
> nawet do 140 mln zł. Jest to jak najbardziej możliwe i wielkim rozczarowaniem będzie,
> jeśli nie uda się tej bariery (tj. 100 mln) przekroczyć.
>

Z doświadczenia wiem że analizy z DM są tak słabe, że jakbym się na nich opierał to bym dziś na zielonej trawie siedział a nie grał na giełdzie. A o ich rekomendacjach to aż szkoda pisać, dlatego wolę mieć informację z "pierwszej" ręki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować