Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ambitne założenia EA względem Star Wars: Battlefront

11 postów w tym temacie

12 map, brak singla, brak coopa, mało trybów - No ambicji to im z pewnoscią nie brakuje, ale czuje, ze i tak to sie sprzeda w bliskiej do podanej liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 19:42, mr-nadol napisał:

Z ceną wersji PC pojechali.


Zobacz że teraz praktycznie każda gra AAA tyle kosztuje. Niestety :/ Ceny zrównały się z europejskimi, szkoda że pensje pozostały te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z ceną wersji PC pojechali.

No nie tylko z ceną PC, prawie 250 złoty za wersje na konsole to też przegięcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 12 map, brak singla, brak coopa, mało trybów - No ambicji to im z pewnoscią nie brakuje,
> ale czuje, ze i tak to sie sprzeda w bliskiej do podanej liczby

Brak coop powinieneś skreślić z listy ponieważ jego obecność jest potwierdzona przez oficjalną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się czasy, w których nowe konsole były czymś naprawdę dobrym. Teraz, za sprawą m.in. Steama, granie na tej platformie jest coraz bardziej opłacalne. Więcej ludzi przesiada się na PC, ceny więc także idą w górę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekałem z bf4 i się ciesze. Poczekałem z hardline, to samo. Najlepiej poczekać, zobaczyć recenzje jak emocje opadną i się zastanowić nad zakupem. EA niszczy wszystkie dobre marki wiec raczej nie spodziewam się żeby tutaj było inaczej. Dodatkowo EA jak miało mocny tytuł inquisition to atakował nas materiałami. Tu nie ma nic. To daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poczekałem z bf4 i się ciesze. Poczekałem z hardline, to samo. Najlepiej poczekać,
> zobaczyć recenzje jak emocje opadną i się zastanowić nad zakupem. EA niszczy wszystkie
> dobre marki wiec raczej nie spodziewam się żeby tutaj było inaczej. Dodatkowo EA jak
> miało mocny tytuł inquisition to atakował nas materiałami. Tu nie ma nic. To daje do
> myślenia.
bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować