Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hearthstone: Heroes of Warcraft ma już 30 milionów graczy

10 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2015 o 19:29, Runners_High napisał:

Uwielbiam Hearthstone, naprawdę. Nie gram w niego, bo grinding w tej grze został doprowadzony
do poziomu sztuki.

Co przez to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ilustracja do tego artykułu nie przedstawia obecnego wyglądu gry (pewnie to jakaś wersja alternatywna porzucona jeszcze przed betą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się pojawiło na koncie Battlenet bez pytania (tak jak ostatnio to drugie multikowe cudactwo). Nie ściągałem, nie grałem. I co, też niby jestem użytkownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech się cwaniaki pochwalą ile jest osób w hearthstone w jednym momencie, bo takie statystyki ile osob ma grę jak jest darmowa to nie są zbyt sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 11:11, Kaerobani napisał:

Na koncie Battle.net masz też WoW Starter, SC2 Starter i Diablostarter, a także pewnie
Blackthorne - bo to są gry darmowe.

No właśnie SC2 ani Blackthorne nie mam (Diablo i WoW swego czasu kupiłem).

Generalnie to mi nie przeszkadza (póki samo nie zechce się zainstalować), ale jeśli na tej podstanie ogłaszają popularność swoich tytułów, to hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę - raczej jest to obliczane na podstawie pobrań i założonych profili w Hearthstone, które są przecież dla tej gry oddzielne.

Hm, Blackthorne mi zniknęło (było swego czasu dostępne do pobrania - może tylko tymczasowo?), ale SC2 powinieneś mieć skoro ja mam Diablo III, a nie posiadam tej gry. Ew. może po prostu musisz dodać Startera do swojego konta w jakiś sposób, nie wiem, bardzo rzadko na swoje konto zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować