Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 121, bardziej darmowy niż gry F2P

7 postów w tym temacie

Szacun za solidne podejście do reaktywacji Pr0gramu :) Wiosna, podwyżka, zmiany w życiu? Ważne, że do przodu. Zabieram się do słuchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba Wasza obecna systematyczność. Mam tylko nadzieję, że starczy wytrwałości na dłużej :P

W ogóle podoba mi się "nowy" Gram.pl. Zdecydowanie odnoszę wrażenie, że serwis - w końcu - ruszył ostro do przodu. Zmienia się, ewoluuje, poprawia - aż miło się tu wchodzi teraz, bo ciągle jest coś nowego i ciekawego do przeczytania. Tylko... nad terminowością recenzji moglibyście w niektórych przypadkach odrobinę popracować ;) Niemniej, gratuluję pomysłów i dziękuję za wysiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super znowu was słyszeć. Swoją drogą, Lucas dzięki za przestrogę, bo też na fali kusiło mnie żeby wrócić do KOTOR''a a tak to sobie odpuszczę raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na treningu poleciał podcast, zawsze miło się zaczyna rozgrzewkę kiedy w pierwszych minutach jesteśmy pozdrawiani ;)

Co do rozszerzenia sekcji - Siłka Szczecin niech pozostanie w swoim "masońskim" składzie, ale pozdrawiamy ziomeczka ze Szczecina o podobnych pasjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 21:28, Acik666 napisał:

Co do rozszerzenia sekcji - Siłka Szczecin niech pozostanie w swoim "masońskim" składzie,
ale pozdrawiamy ziomeczka ze Szczecina o podobnych pasjach :)


Spoko, zarzucę temat w swoim gronie - może ktoś się jeszcze ujawni :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pewnego dnia zrobimy rywalizację szczecińskich siłowni ;)

A teraz last but not least w kwestii dobra czytanego: na rozkładzie u chłopaków obecnie jest: "Nie tylko Wiedźmin" omawiany przez Myszę w "Gram po godzinach", wznowienie przez wyd. Rebis "Oko na niebie" a przy okazji też biografia " Philip K. Dick człowiek, który pamiętał przyszłość" tegoż wydawnictwa.
Na mnie to wszystko czeka, ponieważ ze względu na specyfikę pracy "zmuszony" jestem z obowiązku zapoznać się z 900 stronicowymi "Resortowymi dziećmi - Służby".

A wszyscy w kwestii ebooków jesteśmy na NIE - tylko papierowe wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować