Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony rezygnuje z konferencji na gamescomie

12 postów w tym temacie

Ja stwierdzę, czy czekałem na którekolwiek z wydarzeń po tym, jak się dowiem, co tam zostanie ogłoszone :D Na razie podchodzę do wszystkiego dość neutralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co się ustawiać na Gamescomie ? Cały czas tam wystawiają to, co będzie na E3. Ostatecznie pokazują tam jeszcze jakieś pomniejsze giereczki. GC to taki E3 dla Europy. Jak dla mnie to szkoda kasy na dwie takie biby jechać. SONY dobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że to dobry ruch. Dla takiej firmy takie targi to ogromny wydatek. I tylko męczą się z rozkładaniem zapowiedzi. Lepiej dostać więcej na E3. Które już jest za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, dobra, już ich nie tłumaczcie. Nie mają co pokazać to nie jadą.
Sony nie jest pierwszą firmą która zrobiła taki ruch więc nie ma tu nic nadzwyczajnego. Niektórzy nie jadą bo szkoda kasy na stoisko, inni jak żeś powiedział szkoda czasu by pokazywać to samo. Pokazywanie nowych wycinków z gry które już mają rozgłos i wiadomo że się sprzedadzą nie ma sensu. Tu nikt ich nie tłumaczy bo maja racje. Jak byś był na ich miejscu sam byś nie wyrzucał kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinienem się martwić, ale w sumie czym ?
Na E3 się nie wybieram, na Gamescom również nie, więc co to dla mnie za różnica, z którego źródła dowiem się tego czego się dowiem ;))
Nie pierwszy to przypadek, że jakaś firma rezygnuje z konferencji na targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować