Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz gameplay z wersji na PS4

50 postów w tym temacie

Teraz się obudzili? Jak przez cały czas pokazywali gameplaye z xboxa to na kilka dni przed premierą chcą się PS4 podlizać? Pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz się obudzili? Jak przez cały czas pokazywali gameplaye z xboxa to na kilka dni
> przed premierą chcą się PS4 podlizać? Pass.

Jaki gameplay z Xboxa? Do tej pory wszystko co pokazali to byla wersja PC z podlaczonym padem xboxowym, a to tutaj to pierwszy film z wersji na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz się obudzili? Jak przez cały czas pokazywali gameplaye z xboxa to na kilka dni
> przed premierą chcą się PS4 podlizać? Pass.
Jak do tej pory to pokazywali tylko z PC, był jeden który niby był z Xboxa, a jak się potem okazało był z PC.

A co do samego gameplaya to wygląda to bardzo dobrze. Fakt draw distance jest wyraźny ale tragedii nie ma. Wg mnie kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz się obudzili? Jak przez cały czas pokazywali gameplaye z xboxa to na kilka dni
> przed premierą chcą się PS4 podlizać? Pass.
Haha zaiste internet to fajne miejsce. Pass ? Naprawdę ? Bo filmik pokazali ? Hahahaha

Będzie fajna gra, jak czekam z niecierpliwością.

ps mało gustowny ten strój Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) draw distance całkiem sensowny. Zapewne na PS4 ustawienia high z PC
Jedyne co się rzuca w oczy względem wersji PC to 30fps ale jeśli będzie to stałe 30fps to oczywiście jest dobrze.

No i wreszcie polskie dialogi! Świetny klimat. Oby sprzedało się w wielu milionach egzemplarzy aby CDPR mogło wyprodukować jeszcze wiele świetnych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kawał dobrej roboty, czegoś takiego właśnie się spodziewałem. Będąc wsiąkniętym w grę pewnie nie jeden raz umknie mi doczytywanie się obiektów, więc nie stanowi to dla mnie jakiejś specjalnej wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie :) Jak można to da się na PS4 i XONE zrobić dużą grę o dobrej grafice, którą do uciągnięcia potrzeba pewnie mocnego PC :)
Poczekajmy aż SONY i Microsoft wydadzą lepsze narzędzia co developerzy będą mieli więcej możliwości programowania. Wtedy dopiero ukarze się prawdziwa moc nowoczesnych układów graficznych od AMD ;)
Wszystko zależy od narzędzi i umiejętności programistów, których jak widać w CDPRed nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dali znać że PS4 będzie w 30 klatkach, 1080p i będzie miał te same ustawienia co High z PC.
Nie było jeszcze gameplaya z XBOX z tego co wiem. Wszystko co pokazywali to PC.

Wiem jedno, zastanawiałem się nad PC albo PS4 ale teraz wiem że wezmę PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz się obudzili? Jak przez cały czas pokazywali gameplaye z xboxa to na kilka dni
> przed premierą chcą się PS4 podlizać? Pass.

Pamiętaj, że Wiedźmin jest grą marketingową MS. Tak jak Star Wars: Battlefront - Sony. MS prezentował Wiedźmina na E3. Stąd wersję PS4 pokazali tuż przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiatr majta niektórymi drzewami że prawie się lamią a trawa prawie stoi w miejscu jakieś lekkie niedociągnięcie :D Nie mniej ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 10:57, Renchar napisał:

wiatr majta niektórymi drzewami że prawie się lamią a trawa prawie stoi w miejscu jakieś
lekkie niedociągnięcie :D Nie mniej ładnie to wygląda.


Nie przypominam sobie by kiedykolwiek pokazali coś na czym nie buja tymi drzewami... Głupio to wygląda i sztucznie, jak i same drzewa.
Czyżby nie ważne gdzie i kiedy, wiaterek miał być zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie dali znać że PS4 będzie w 30 klatkach, 1080p i będzie miał te same ustawienia
> co High z PC.
> Nie było jeszcze gameplaya z XBOX z tego co wiem. Wszystko co pokazywali to PC.
>
> Wiem jedno, zastanawiałem się nad PC albo PS4 ale teraz wiem że wezmę PC.
Wedle zapewnień CDP Red na XONE też ma być coś pokroju high z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, również pierwsze na co zwróciłem uwagę, to drzewa, którymi niekiedy rzuca jak szmacianą lalką. Widać to zwłaszcza na początku filmu. Bardzo nienaturalne.
Z resztą ruchy Wieśka też są bardzo sztuczne i sztywne. W tej kwestii powinni uczyć się jednak do Ubi i Assassins Creed, gdzie poruszanie się postaci wyszło im zdecydowanie dużo lepiej. Tak czy siak Wiesiek idzie do ogrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A na vga w 2013 nie było czasami gameplaya z xboxa?
E3 2013 albo 14, ale jak dobrze widzimy wiele zmieniło się w samej grze więc w ten materiał jako pokaz wersji konsolowej bym nie zaliczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że roślinność i oświetlenie wyglądają nieco słabiej, niż na wcześniej pokazywanych materiałach. Co wcale mnie nie cieszy, bo sam posiadam PS4. Oczywiście, Wiedźmin to Wiedźmin. Grać zapewne będzie się świetnie. Mimo wszystko - kolejny raz z przykrością muszę stwierdzić, że trochę ta next-genowość obecnej generacji konsol taka mało... next-genowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się twórcy biorą za "nextgen", to czasami wychodzi Order:1886 i nagle okazuje się, że nie za bardzo jest w co grać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować