Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reżyser Batman: Arkham Knight zdradza tożsamość Batgirl

14 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2015 o 16:30, Zdzichacz napisał:

A czy Barbara nie była już Wyrocznią w poprzednich częściach?

Owszem, ale tutaj będziemy mieli podobno okazję zagrać nią zarówno przed tym jak postrzelił ją Joker, jak i po tym gdy odzyska władzę w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się serialem "Gotham", bo on nie jest kanoniczny względem komiksów. Barbara nigdy nie była jego żoną, tylko partnerką. Dał tak na imię córcę, bo to imię kobiety którą szczerze kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego to prequel ludzie czy czytanie ze zrozumieniem to jakaś niedostępna super moc.
Jak pisze "prequel do gry" to rozumiem, że to prequel do tej konkretnej gry, a nie poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wolałbym sie tego dowiedzieć z samej gry, zawsze to jakaś niespodzianka. ;p

Dokładnie. Teraz jesteśmy zalewani takimi ilościami informacji przed premierą gry/filmu, że nie ma prawie sensu grać/oglądać po premierze. Okrutnie mnie to wpienia od jakiegoś czasu. Szpoiler na szpoilerze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wolałbym sie tego dowiedzieć z samej gry, zawsze to jakaś niespodzianka. ;p
>
> Dokładnie. Teraz jesteśmy zalewani takimi ilościami informacji przed premierą gry/filmu,
> że nie ma prawie sensu grać/oglądać po premierze. Okrutnie mnie to wpienia od jakiegoś
> czasu. Szpoiler na szpoilerze :(
Tak jakby od początku nie było wiadomo, że to ona. Na jednej z grafik widać Batgirl z rudymi włosami. O ile dobrze pamiętam pozostałe były blondynkami z wyjątkiem jednej brunetki. Poza tym rany! W tytule newsa nie ma zdradzonej tożsamości. Nie chcieliście jej znać, to trzeba było nie zaglądać do artykułu. Nie rozumiem ludzi, którzy czytają każde info o grze, a potem narzekają na spoilery. Mi raz popsuto grę spoilerem, jak kończy się Arkham City, ale wtedy jakaś laska przeszła grę wcześniej i na normalnym czacie a pewnej stronie rzuciła go wszystkim (swoją drogą dostałem wtedy 15-minutowego sila za mały flood, bo zakryłem info nim więcej osób je przeczyta). No i to nie jest bynajmniej koniec gry, a zarys fabuły dodatku. I jak już napisałem nikt nie zmusza nikogo do czytania.
> > A czy Barbara nie była już Wyrocznią w poprzednich częściach?
> Owszem, ale tutaj będziemy mieli podobno okazję zagrać nią zarówno przed tym jak postrzelił
> ją Joker, jak i po tym gdy odzyska władzę w nogach.
Była już w AA (Batek kontaktuje się z nią np. jak pod wpływem halucynogenów widział zwłoki Gordona, o ile dobrze pamiętam). W AO dopiero poznała Batka.
Po prostu dodatek, gdzie zagramy nią będzie między AO, a AA. Tak jak dodatki w AO były prequelem (treningi z Kirgim) i seqelem (CCH) gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się interesuje komiksami, to wie to od dawna. Dla mnie na przykład to żadna niespodzianka, toteż nie rozumiem do końca zaskoczenia co niektórych osób. Z drugiej strony - nie wszyscy są geekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 20:11, NemoTheEight napisał:

Tak jakby od początku nie było wiadomo, że to ona. Na jednej z grafik widać Batgirl z
rudymi włosami. O ile dobrze pamiętam pozostałe były blondynkami z wyjątkiem jednej brunetki.
Poza tym rany! W tytule newsa nie ma zdradzonej tożsamości. Nie chcieliście jej znać,
to trzeba było nie zaglądać do artykułu. Nie rozumiem ludzi, którzy czytają każde info
o grze, a potem narzekają na spoilery. Mi raz popsuto grę spoilerem, jak kończy się Arkham
City, ale wtedy jakaś laska przeszła grę wcześniej i na normalnym czacie a pewnej stronie
rzuciła go wszystkim (swoją drogą dostałem wtedy 15-minutowego sila za mały flood, bo
zakryłem info nim więcej osób je przeczyta). No i to nie jest bynajmniej koniec gry,
a zarys fabuły dodatku. I jak już napisałem nikt nie zmusza nikogo do czytania.


Nie chodziło mi akurat o ten konkretny przykład. Grałem w poprzednie Arkhamy, więc spodziewałem się, że to będzie Barbara, choć fanem Gacka nie jestem i innych Batgirls nie znam. Spoiler ze strony innego gracza na forum czy czacie to normalka, więc to akurat mnie nie dziwi. Chodzi mi o to, że sami twórcy zdradzają zbyt dużo. Ostatnio np. Beth i 1h gameplay Wolfenstein The Old Blood(gameplaye Wieśka to już mi się z szafek wylewają). I rozumiem, że nikt nie każe czytać newsów, oglądać gameplayów etc. ale z drugiej strony coś tam jednak przed zakupem trzeba poczytać, żeby nie wywalić kasy w błoto. No i korci żeby taki gameplay jeden z drugim obejrzeć, zorientować się w jakości produktu skoro z każdej strony news o nowym, niezwykłym, magicznym i przepełnionym epickością gameplayu, którego nie można przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować