Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutalny zwiastun Wiedźmina 3: Dziki Gon - Wściekłość i Stal

32 postów w tym temacie

> I to dzięki CDPred jestem dumny, że jestem polakiem :)
> W sumie to tylko dzięki nim i kolejnemu Wieśkowi, a władza Państwa sprawia, że mam głęboko > w poważaniu ten naród :P

No, był jeszcze Adaś Mickiewicz, ale on się położył do łóżka z Kaczyńskim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 22:50, Chester-LP napisał:

I to dzięki CDPred jestem dumny, że jestem polakiem :)
W sumie to tylko dzięki nim i kolejnemu Wieśkowi, a władza Państwa sprawia, że mam głęboko
w poważaniu ten naród :P


No popatrz, gra komputerowa zrobiła coś czego Twoje Polonistki z trudem przez tyle lat nie mogły poezją Słowackiego i Epopeja Narodowa Mickiewicza ^^
PS: Zawsze chciałem komuś to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech tak się stanie i zostanie - najlepsze RPG nowych czasów i "polskie wydało je plemię" a cała reszta niech gryzie ziemię :)
Niech zostanie dumą narodową - komu to zaszkodzi? Rosjanom, Ubisoftowi, EA? Noc co Wódz? ... to ja przepraszam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 00:36, Martimat napisał:

I niech tak się stanie i zostanie - najlepsze RPG nowych czasów i "polskie wydało
je plemię"
a cała reszta niech gryzie ziemię :)


No nie całkowicie polskie plemię... Nie zapominaj o tych wszystkich obcokrajowcach co tam też przy niej pracowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dlaczego podczas jednego zwiastuna Geralt kilka razy ucina głowę? Czy to będzie jakiś podstawowy atak, np pod X-em, "utnij głowę"? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I to dzięki CDPred jestem dumny, że jestem polakiem :)
> > W sumie to tylko dzięki nim i kolejnemu Wieśkowi, a władza Państwa sprawia, że mam
> głęboko
> > w poważaniu ten naród :P
>
> No popatrz, gra komputerowa zrobiła coś czego Twoje Polonistki z trudem przez tyle lat
> nie mogły poezją Słowackiego i Epopeja Narodowa Mickiewicza ^^
> PS: Zawsze chciałem komuś to napisać.
>

Moim zdaniem kiedyś właśnie ich książki wzbudzały w młodych ludziach to co teraz robią gry komputerowe. A to że teraz czytanie lektur jest jakimś tam obowiązkiem to inna sprawa.

Trailer mocny, mi się podoba. Ale widać że specjalnie dlatego filmiku co też zresztą tytuł sugeruje, że będzie brutalnie. Geralt tytułu "Rzeźnik z Blavikem" nie dostał dlatego że prowadzi masarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować