Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutalny zwiastun Wiedźmina 3: Dziki Gon - Wściekłość i Stal

32 postów w tym temacie

Dla mnie to jest mistrzostwo :) Nigdy żadna gra nie robiła na mnie takiego wrażenia, a zważywszy, że kocham wiedźmiński świat to będzie to moja najlepsza gra ever :) Zaraz za UFO Enemy Unknown ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy zwiastun sprawi, że jeszcze trudniej będzie wytrwać do premiery.
No chyba nie... Najsłabszy zwiastun do Wiedźmina 3. Ogień, wybuchy, miecze, krew, i... tyle. 0 klimatu, 0 dialogów, 0 wszystkiego innego. Jeszcze ten Geralt w płytówce...
Gdzie się podziały tego typu zwiastuny ja się pytam? https://www.youtube.com/watch?v=ruzAcPygMT8
Szczerze mówiąc po tym zwiastunie mój zapał do gry spadł. Jeśli tak ma wyglądać większość walk, to nie będę ku temu przychylny. Po co aż tyle durnych finiszerów z dekapitacją? Po co? Rozumiem raz na jakiś czas. Ale na dosłownie każdym gameplayu widzę przeciwników rozcinanych na pół. A przecież nie o to chodzi w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując komentarz który znalazłem nieważne gdzie "I came with the force of thousand suns" ^^

@Zdzichacz

Bo trailer ma zachęcić, a tłum żąda krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się z zakupem kolekcjonerki przy pierwszym rzucie, na szczęście dostałem się z listy rezerwowej i zdążyłem dorosnąć do decyzji. Teraz czekam na to wielkie pudło z W3EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 19:42, Zdzichacz napisał:

Ale na dosłownie każdym gameplayu widzę przeciwników
rozcinanych na pół. A przecież nie o to chodzi w tej grze.

Mi to akurat nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Wiadomo, że przy walce mieczem co jakiś czas może odpaść ręka/noga/cokolwiek. Redzi tylko na zwiastunach tak mocno pokazują rozczłonkowywanie, na samych filmach z rozgrywki nie jest to przecież aż tak częste zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichacz Musisz zrozumieć, że trailery mają zachęcić do kupna tej gry casuali, a casuale lecą na akcję. Przegadany trailer ciekawi znacznie mniejszą ilość osób. Fani świata i fabuły i tak kupią tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeszcze tylko parę dni :)
Liczę, że grę otrzymam najpóźniej 19 maja inaczej kupię w jakimś markecie, a tu się będę domagał zwrotu już opłaconej przesyłki ;). Jeszcze tylko przełożony musi klepnąć urlop i wirtualny świecie witaj na 100h z przerwami na toaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządny zwiastun, w przepiękny sposób pokazujący jak brutalny jest świat Wiedźmina. Podoba mi się, iż nie upiększa się wszystkiego na siłę. Ma być krew i jest krew! Mam nadzieję, że brutalność będzie pokazana bardziej dosadnie niż w dwójce czy jedynce. Uważam, iż gry zbyt często, są zbytnio "ugrzeczniane". Rzekłem.
P.S. Wreszcie coś innego od masy filmów z rozgrywki, która zalała Internet ostatnimi czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka zasada, że im mniej się czegoś ma, im trudniej coś dostać tym bardziej się tego chce. Trailerów, gameplayów i screenshotów z Wiedźmina 3 mam już osobiście po dziurki w nosie. Gdyby raz na jakiś czas dawali jakiś materiał z gry to faktycznie podsycałoby to apetyt na nią, ale mamy codzienną dawkę filmików z gry co przynajmniej u mnie zaczyna wywoływać odruch wymiotny. Gra zapewne będzie świetna, ale mogliby sobie darować, bo co chwilę tylko Wiedźmin to, Wiedźmin tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szału nie robi według mnie, nawet muzyka taka sobie. Najlepszy do tej pory trailer to zdecydowanie killing monsters oraz e3 trailer zaraz po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest taka zasada, że im mniej się czegoś ma, im trudniej coś dostać tym bardziej się
> tego chce.

Ja myślę, że im bardziej się czegoś chce, tym bardziej się to dostaje. I dlatego właśnie mamy tyle trailerów i materiałów z Wiedźmina - bo ludzie tego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to dzięki CDPred jestem dumny, że jestem polakiem :)
W sumie to tylko dzięki nim i kolejnemu Wieśkowi, a władza Państwa sprawia, że mam głęboko w poważaniu ten naród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny trailer.Choć trochę ten wilkołak mi nie pasuje. Wilkołaki, strzygi, itp. to ofiary klątwy. Wiedźmin powinien je raczej usiłować odczarować jak w jedynce, a nie zabijać jak leci. Głupio trochę robić z nich "szeregowe" potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować