Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowie Assassin`s Creed Syndicate już w przyszłym tygodniu

16 postów w tym temacie

Ta seria ani nie ewoluuje, ani nie ma w niej żadnych rewolucji. Od pierwszej części do rogala wszystko było takie samo. I za to uwielbiam tę serię, jak co roku ludzi czekają na sezon serialu tak ja na nowego Asasyna. I jest fajnie. Jest zabawa, szukanie pierdół, skakanie po dachach i zabójstwa z powietrza. Wiem, że raczej jestem osamotniony w tym przekonaniu... ale trudno :) Także dawać mi tego Asasyna, bierę prawie od razu. Niech tylko bugi załatają.
Jedyne czego mi szkoda to przesiadanie się ciągle na nowych bohaterów. Trylogię Ezio do dzisiaj uważam za najlepszy etap serii. Chociaż tetralogia amerykańska też była bardzo fajna (no dobra, Liberation odstaje od reszty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś Victory mi się bardziej podobało jeśli o tytuł chodzi. Ciekawe co pokażą. : >

Mi też, bo tytuł sugerował troszkę, że skończą tego tasiemca w końcu, no ale przecież nie można odciąć kurze złotych jaj, póki ludzie będą kupować nowe AC nie zobaczymy zwycięstwa Assasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasów III nie widzę kompletnie sensu kupowania kolejnych części. Po prostu nuda i kilo mułu. Straszny tasiemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Rogue nie ograłem, a Ubi zapowie kolejnego Asasyna. Nie ma co, mają tempo.

Mi to w sumie na rękę - lista gier do zaliczenia rośnie (póki co jest na niej Watch_Dogs, Far Cry 4, Wiesiek 3, Batman, Dragon Age: Inkwizycja, Rogue i teraz dochodzi Syndicate). Będzie co robić w sezonie ogórkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się targi e3. Kiedyś to na nich wszyscy zapowiadali nowe gry. Co to za moda żeby robić to miesiąc wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zbliżają się targi e3. Kiedyś to na nich wszyscy zapowiadali nowe gry. Co to za moda
> żeby robić to miesiąc wcześniej?

Ubi "zapowiada-zapowiedź?" nowego ac 12 maja, miesiąc wcześniej przed targami żeby ogłosić datę premiery Syndicate właśnie NA E3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta seria ani nie ewoluuje, ani nie ma w niej żadnych rewolucji. Od pierwszej części do
> rogala wszystko było takie samo. I za to uwielbiam tę serię, jak co roku ludzie(...) ciach

Nie jesteś sam ją myślę tak samo. Denerwuje mnie tylko jedna rzecz na swojej karcie nie mogę pograć czy to na minimalnych czy na wysokich gra działa tak samo źle i denerwuje się bo mega jara mnie klimat i świat Unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skończą, bo firma musi zarabiać. Dopóki będzie to opłacalne, dopóty będą wydawać kolejne części AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zbliżają się targi e3. Kiedyś to na nich wszyscy zapowiadali nowe gry. Co to za
> moda
> > żeby robić to miesiąc wcześniej?
>
> Ubi "zapowiada-zapowiedź?" nowego ac 12 maja, miesiąc wcześniej przed targami żeby ogłosić
> datę premiery Syndicate właśnie NA E3 ^^
I przełożyć ja 15 razy, po tym jak ogłosi, ze tym razem nie przekłada. Co nie przeszkodzi im w wypuszczeniu gry tak zabugowanej, że żeby zachować twarz dadzą właścicielom GE 3 inne gry za darmo. I szczeniaczka.
Ranny już po tych komentarzach widać jak się ma AC. Kiedyś byłoby ich 50. Albo 100. Teraz jest kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować