Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition z datą premiery

15 postów w tym temacie

Zdecydowanie jeden z najgorszych risenów, mam nadzieję że następna ich gra będzie w klimacie risena I który był świetny, jak nie to chyba przestanę kupować ich produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 11:35, Illidian napisał:

Remaster gen... Nic innego... Gra która wyszła na wszystkie platformy, a jej remaster
tylko na Sony, śmiech.

Riseny są popularne praktycznie tylko w Europie, więc wydanie gry na XBO, który sobie radzi raczej słabo w tym regionie, jest totalnie nieopłacalne dla PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 12:01, Henrar napisał:

> Remaster gen... Nic innego... Gra która wyszła na wszystkie platformy, a jej remaster

> tylko na Sony, śmiech.
Riseny są popularne praktycznie tylko w Europie, więc wydanie gry na XBO, który sobie
radzi raczej słabo w tym regionie, jest totalnie nieopłacalne dla PB.

Choldziło mi bardziej o PC :D prócz PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 12:12, Illidian napisał:

Choldziło mi bardziej o PC :D prócz PS4.

A czym ta wersja różni się od wersji na PC bo z opisu wynika że niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 12:20, ZubenPL napisał:

A czym ta wersja różni się od wersji na PC bo z opisu wynika że niczym.


This PS4 Enhanced Edition offers graphics comparable to "ultra" settings on PC, "and even surpasses the original visuals in a number of areas". It has higher-resolution textures, post processing effects such as "bokeh" depth-of-field (when points of light become out of focus and become large circles), HDR bloom and volumetric clouds.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-07-risen-3-enhanced-edition-announced-for-playstation-4

Tekstury w wyższej rozdzielczości niż PCtowe ultra, post-processing, którego w wersji PC nie ma (np bokeh DOF), HDR Bloom czy bardziej realistyczne chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część była zdecydowanie lepsza od drugiej. Słusznie ktoś napisał risen 2,5. Główne zarzuty to nie wielka ilość zmian. Z punktu widzenia fana gier piranii- druga i trzecia część cierpiała na zbyt mały poziom trudności po pewnym etapie. Mogli by wykorzystać system z gothica polegający na ponownym zaludnieniu mapy potworami. Szkoda, że risen 3 tak słabo się sprzedał, przez co jest mała szansa na kontynuacje. Gra mi się bardzo podobała i chciał bym jeszcze raz powrócić do tego świata :) Może gdyby pozostawili system walki z 1 części, gra by znalazła większą ilość odbiorców.

Teraz czekamy na gothica w kosmosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie ominęła na poprzedniej generacji, więc chętnie sprawdzę sobie na PS4. "Remaster" tylko dla takich jak ja. W sumie, dziwna decyzja wydawnicza ale co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Sony tak nie lubi swoich klientów? Wywalczyło im beznadziejną grę w EE jako exclusive''a, a na dokładkę dodatkowy kostium dla Batka do arkham Knight. I tak, dostali Adama Westa. Za chwile zaczną płacić za bugi jako eclusive''y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Amondeuszz
Absolutnie się nie zgadzam z twierdzeniem, że Risen 3 to tak naprawdę Risen 2,5. Jeśli tak, to w takim razie Gothic 2, to też w sumie taki Gothic 1,5 (niewielka ilość zmian, powrót do wcześniej odwiedzonych lokacji). Nie wiem dokładnie w którym momencie, ale gdy wróciłem na pewne wyspy po jakimś czasie, potwory wypełniły ("zaludniły" to chyba niezbyt trafne słowo ;) ) mapę. Jak dla mnie Risen 3 klimatem, zadaniami pobocznymi i możliwością rozegrania na 3 różne sposoby bez trudu pokonuje przehypowaną Inkwizycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Risen 3 to najlepsza część, bo:
1) Bohater 1/2 był dla mnie bez wyrazu, ten jest z przytupem,
2) Świetny klimat piratów pomieszany z fantasy i tradycyjnymi gildiami oraz magią,
3) Historia o niebo lepsza, niż w R2 a i do R1 można porównywać

Czego więcej chcieć? Chociaż ja może mam po prostu inny gust. Przy grze spędziłem cudowne 30 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"@Amondeuszz
>Absolutnie się nie zgadzam z twierdzeniem, że Risen 3 to tak naprawdę Risen 2,5. Jeśli tak, to w takim razie Gothic 2, to też w sumie taki Gothic 1,5 (niewielka ilość zmian, powrót do wcześniej odwiedzonych lokacji). Nie wiem dokładnie w którym momencie, ale gdy wróciłem na pewne wyspy po jakimś czasie, potwory wypełniły ("zaludniły" to chyba niezbyt trafne słowo ;) ) mapę. Jak dla mnie Risen 3 klimatem, zadaniami pobocznymi i możliwością rozegrania na 3 różne sposoby bez trudu pokonuje przehypowaną Inkwizycję."

Może powinienem dodać, że jest to zdanie dużej liczby osóba a niekoniecznie moje. W gothicku 2 może nie zostało wprowadzonych zbyt dużo zmian, a jedynie bardzo mocno rozbudowano te elementy gry, które "pokochali" gracze. Były to trochę inne czasy. Nie było jeszcze takiego przesytu grami jak dzisiaj a same gothicki były wtedy dość nowatorskie. Oprócz tego gra miała bardzo ładną grafikę, więc było na czym zawiesić oko, jednak wiązało się to z koniecznością posiadania lepszego sprzętu. Trochę poczekałem aż mogłem w nią zagrąć...
W gothicku dodatkowo potwory się "ulepszały", więc było to coś więcej :D W risenie byli to słabi przeciwnicy np wilki, dziki itd... Nie były to zadne potężne stwory w stylu smoczego zębacza z gothicka ( w risenie są smocze zębacze i nie są mocne). Zgadzam się, że risen 3 jest lepszy niż druga część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować