Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problem ze zbyt szybko psującą się bronią w Dark Souls 2 naprawiony

13 postów w tym temacie

Brawo From Software, brawo. Dopiero po skoku na kasę jakim jest Scholar of the First Sin daliście radę naprawić buga, który jest od premiery pctowej dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam muszę poprawić:
"Dopiero jak na konsolach był ten sam błąd to daliście radę naprawić" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało to swój urok, gdy podczas walki z bossem broń się psuła. Emocje związane z tym, "czy uda mi się zmienić broń zanim mnie zabije?", były nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tłukę w Darks Souls 2 SotFS (chyba przed premierą Wieśka 3 nie skończę) i strasznie wnerwiające jest to łamanie się broni. Cały czas latam z wyekwipowanymi dwoma mieczami (co ma wpływ na udźwig postaci) i jeszcze trochę żelaza w plecaku na wszelki wypadek. Śmieszne jest grzebanie w plecaku podczas walki z bossem, bo twój ewidentnie super koks zdążył w 3 minuty połamać dwa miecze :D

Dobrze, że to naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 19:09, Wielki_Bubba napisał:

Dopiero po skoku na kasę jakim jest Scholar of the First Sin


A moge zapytac, czemu jest to skok na kase? Bo odnioslem wrazenie, ze to wydanie dla osob takich, jak ja - ktore w ten tytul nigdy nie graly i teraz, po (genialnej) przygodzie z Bloodborne, chca zapoznac sie z poprzednim tytulem w serii. Wprawdzie nadal tluke BB, pomimo wbitej platynki, ale pewnie wkrotce zaopatrze sie w SotFS, czego nie moglem zrobic wczesniej (bo na PC w zyciu by mi ta gra nie poszla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A moge zapytac, czemu jest to skok na kase?

Ponieważ mając wszystkie dlc do dark souls 2 muszę zapłacić dodatkowe 15€ żeby dostać upgrade grafiki. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>muszę zapłacić dodatkowe 15€
Wcale nie musisz - możesz. Jeśli uważasz, że dostajesz jedynie upgarde grafiki to faktycznie nie warto, ale pamiętajmy, że ten ''upgarde'' to w gruncie rzeczy jest tylko umowny - niektóre lokacje jak wyglądały, tak wyglądają, czyli okropnie (''Shaded Woods'' z teksturami rodem z PSX) :) Nie mówiąc już o hitboxach, które są, nie owijając w bawłenę, zepsute ( https://youtu.be/Hjau31ficn8). Jeśli ktoś ma już wszystkie DLC to, umówmy się, płacenie drugi raz za to samo to lekka przesada. Na szczęście nikt do tego nie zmusza.
@Ring5 - nie mówię oczywiście, że gra jest słaba. Stanowczo to jedna z lepszych gier singleplayerowych i równocześnie starcza na bardzo, bardzo długo. Warto jednak nie mieć wysokich oczekiwać co do multi. Na Twoim miejscu zacząłbym jednak od DS1: Prepare to Die Edition. Przeszedłem ostatnio jedynkę i dwójkę i uważam, że pierwsza część jest zdecydowanie lepsza. Ma dużo gęstszą atmosferę, ciekawsze postaci i dużo, dużo lepszy design bossów. No i jest znaczenie tańsza. Co prawda ma mniej różnych ficzerow, które sprawiają, że grasz i grasz i nie możesz się oderwać (m.in. jeszcze gorsza implementacja co-opa), ale generalnie dużo bardziej podobały mi się pierwsze Sously.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 11:53, Shinigami napisał:

Gdybyś sprawdził co dzieje się poza platformą na której grasz, wiedziałbyś dlaczego.


Ewentualnie moge po prostu zapytac na forum, bo nie widze sensu w sprawdzaniu tego, co oferuje gra A na platformach B oraz C, skoro interesuje mnie tylko i wylacznie wersja na platforme D. Padlo stwierdzenie, ze to skok na kase, ja zapytalem czemu. Nie napisalem "co Ty za bzdury wypisujesz", nie napisalem "glupi jestes i sie nie znasz", poprosilem jedynie o info, bo nosze sie z zamiarem kupna tej gry i jesli ktos ma do niej zastrzezenia, to chcialbym sie o nich dowiedziec.

@ Wielki_Bubba

Dnia 09.05.2015 o 11:53, Shinigami napisał:

Ponieważ mając wszystkie dlc do dark souls 2 muszę zapłacić dodatkowe 15€ żeby dostać upgrade grafiki.


Ok, przyjal, to rzeczywiscie nie jest w porzadku :/

@Zabujca_Smokuf

Dnia 09.05.2015 o 11:53, Shinigami napisał:

Warto jednak nie mieć wysokich oczekiwać co do multi.


Luzik. Nie jestem fanem multi, podejrzewam, ze nawet go nie odpale. M.in. dlatego, ze nadal nie mam PS+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 18:26, Ring5 napisał:

Ewentualnie moge po prostu zapytac na forum /.../


Właśnie dlatego dostałeś ładną, ślicznie obrazującą politykę From tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować