Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Visceral nie opuści pecetów, mimo odpływu graczy w Battlefield Hardline

19 postów w tym temacie

"Ci ludzie naprawdę wolą symulację wojenną i tematykę wojskową. Nie spodziewaliśmy się wyników na poziomie BF 4."

Mhm. Dobrze wiedzieć, że BF to symulator.
Ja, głupi, zawsze myślałem, że nawet armie nieco brakuje do symulatora... a tu proszę, okazuje się, że prawdziwy symulator był cały czas pod moim nosem, kurząc się od premiery w bibliotece origina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro są zadowoleni z miejsca jakie zajmują, pozostaje się cieszyć ich szczęściem. Co oczywiście nie przekłada jakość wydanej przez nich gry. Bo teraz liczy się sprzedaż, a ta na konsolach była podobno zadowalająca.

Brawo Visceral! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 21:10, Shinigami napisał:

. Bo teraz liczy się sprzedaż,
a ta na konsolach była podobno zadowalająca.


Z wypowiedzi pana z Visceral wynika, że na pecetach też. W końcu mówi, że pczątkowo ilość graczy PC była dobra, znaczy kupowali, tylko potem po prostu przestawali grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z jakiegoś powodu odsetek takich graczy jest wyższy na PC. Ci ludzie naprawdę wolą symulację wojenną i tematykę wojskową."

Pewnie dlatego FPSem nr 1 na PC jest CS:GO. Ups, a nie zaraz...
Ja wiem jaki jest powód. Może gracze PC mają wybór i wolą grać w dobre gry, a nie przereklamowanego przeciętniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pociskanie kitów aż chce mi się wymiotować o słodkości i tęcz.

Wiecie dlaczego na nowej generacji najlepiej Hardline się sprzedał? Bo tam jest jeszcze mało gier. Kupuje się prawie wszystko co wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee. .. ale jedna z najpopularniejszych gier na PC to właśnie CS. I to są ich klimaty. Mogło I''m przyjść do głowy ze ich gra jest zwyczajnie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Ci ludzie naprawdę wolą symulację wojenną i tematykę wojskową. Nie spodziewaliśmy
> się wyników na poziomie BF 4."

>
> Mhm. Dobrze wiedzieć, że BF to symulator.
> Ja, głupi, zawsze myślałem, że nawet armie nieco brakuje do symulatora... a tu proszę,
> okazuje się, że prawdziwy symulator był cały czas pod moim nosem, kurząc się od premiery
> w bibliotece origina.

Kurde, tyle lat w nieświadomości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Visceral Games nie modą winić siebie za zrobienie słabej gry,bo przecież od zawsze Wszystkiemu są winni Gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja swojego sprzedalem po 24h ta gra to dno najgorszy bf
Jak ta gra prawie niczym się nie różni od 3 i 4 gdzie ty tam syf widzisz. Powiedz że ci klimat nie podszedł gliny - bandziory bo dnem ta gra na pewno nie jest. Jakoś ludzie po Betatestach nie narzekali tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odejdą od EA to od razu będą lepsze wyniki. Niech o tym pomyślą. Inaczej każdy Battleshit będzie zawsze shitem. Zwykł lifting BF4 - to jest Hardline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak ta gra prawie niczym się nie różni od 3 i 4 gdzie ty tam syf widzisz.
A może właśnie tam, że prawie niczym się nie różni? To jest taki odgrzewany kotlet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 21:06, vegost napisał:

Jak odejdą od EA to od razu będą lepsze wyniki.


Z EA podpisuje się cyrograf, albo jesteś z nimi albo dostajesz przyjacielski strzał w tył głowy, wystarczy odwiedzić firmowe cmentarzysko. Zresztą, bądźmy szczerzy, pisali się na pieniądze, a najlepszą grą w portfolio tego studia jest i tak pierwszy Dead Space. Którego później wzorowo zeszmacili.

Teraz odpowiada im podrzędna rola jaką im wyznaczyli, sami tak twierdzą - czas na tworzenie hitów na miarę Hardline. Powodzenia, po kolejnej grze trzeba będzie przynieść kwiatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie. Ludzie na PC odchodzą ponieważ mają w czym wybierać. Inaczej sprawa wygląda na konsolach - stąd solidna ilość graczy. 2 miesiące od momentu premiery a porządnego patcha nadal brak. Pomijam już kwestię, że gra w zasadzie powinna być sprzedawana co najwyżej jako DLC do BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować