Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Główny bohater Assassin`s Creed Syndicate spróbuje położyć kres opresji

13 postów w tym temacie

Właśnie zauważyłem, że formuła scenariusza od kilku części jest taka sama. Już od czasów Brotherhooda asasyni walczą z uciskiem od strony wszelkiego ustrojstwa:
Ezio walczył z uciskiem Borgiów, Connor walczył z uciskiem lojalistów, Edward walczył z uciskiem królewskim wobec piratów, Arno walczył z uciskiem rojalistów. A teraz nasz Jacob Frye (swoją drogą to całkiem przyjemne imię i nazwisko) będzie walczył z... uciskiem.
Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo fabułę zawsze potrafili ubrać w coraz to nowe ciuszki. Ale po niewyróżniającym się scenariuszu Unity zaczynam się bać, że formuła jest już zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo fabułę zawsze potrafili ubrać w coraz to nowe ciuszki.
> Ale po niewyróżniającym się scenariuszu Unity zaczynam się bać, że formuła jest już zmęczona.

Moim zdaniem w Unity był taki problem że było za dużo postaci fabularnych, ciężko było ogarnąć wszystkich kto co i dlaczego. W pewnym momencie sam się pogubiłem i zacząłem cisnąć główny wątek żeby wyłapać o co dokładnie chodzi. No i główny bohater był trochę taki zbyt idealny, brakowało mu tych rys jakie miał EZIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam pytanie: czy ten kłamca, Alex Amancio bierze udział w projekcie?
Brać bierze, ale na pewno nie jako dyrektor kreatywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko niby cacy, ale coś nam seria fabularnie utknęła w czasie.
Ktoś z Ubi kiedyś określił Japonię i jej historię jako zbyt nudną i oklepaną dla "pełnometrażowych" Assassin''s Creedów... a tymczasem ponad to stawia się, cóż za ironia, piątą część z rzędu umiejscowioną w podobnych czasach. Jedynie Black Flag trochę się wyróżniał, ale poza tym robi się słabawo i to już nawet nie tylko pod względem gameplayu. Szkoda, że materiał, który mógł mieć większe szanse na wprowadzenie jakiegokolwiek powiewu świeżości w serii trafia do tych mniejszych gierek - z podtytułem Chronicles. Zapewne i tak zagram, bo to takie moje guilty pleasure, jednak z dużo większym entuzjazmem przywitałbym bardziej zróżnicowane okresy historyczne w AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bo to takie moje guilty pleasure, jednak z dużo większym entuzjazmem przywitałbym bardziej zróżnicowane okresy historyczne w AC.

Jak im się skończy czas do przodu, to się zaczną cofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bo to takie moje guilty pleasure, jednak z dużo większym entuzjazmem przywitałbym
> bardziej zróżnicowane okresy historyczne w AC.
>
> Jak im się skończy czas do przodu, to się zaczną cofać.


Jakim się skończy czas do przodu to przyjdzie czas na AC: Advanced Warfare, albo coś w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pierwszy raz w historii całego universum AC wreszcie nie zrobić gry o zemście i walką z uciskiem. Edzio z tego wszystkiego był najfajniejszy bo mu chodziło tylko o kasę. Ezio był fajny w II części po jego żądza mordu była poparta solidnym argumentem: powieszono mu braci i ojca. Ale reszta historii jest zwyczajnie do kosza. Mogliby się wreszcie postarać.

@Gniewny1j
Jeśli się pogubiłeś w fabule Unity to znaczy, że albo dopiero zacząłeś gimnazjum, albo sądzisz, że konstruktorzy tostera specjalnie w ramach światowego terroru robią metalowe opiekacze, aby przy wyciąganiu tostów kopnął cię prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bo to takie moje guilty pleasure, jednak z dużo większym entuzjazmem przywitałbym
> bardziej zróżnicowane okresy historyczne w AC.
>
> Jak im się skończy czas do przodu, to się zaczną cofać.

Dokładnie tak jak napisał @Makoko. Skończą im się okresy historyczne to pójdą w przyszłość rozwijając jak na razie mało znaczący wątek tego, że jako pracownik Abstergo Entertainment przekazujesz asasynom pewne ważne dla nich dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, bo nie nadążam xD to co jest najpierw? AC Victory czy AC Syndicate? tyle tego wychodzi, że połapać się nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 21:59, Levario napisał:

Zaraz zaraz, bo nie nadążam xD to co jest najpierw? AC Victory czy AC Syndicate? tyle
tego wychodzi, że połapać się nie można ;)

Victory to teraz Syndicate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować