Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom szykuje więcej remasterów

30 postów w tym temacie

Akurat w DMC4 chetnie zagram, chociaz i oryginalna wersja cieszy oko i wszystko inne :D

Aczkolwiek DMC3 rowniez by sie przydalo, port na PC jest tak beznadziejny ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że remastery kupują tylko te osoby, które już są w posiadaniu "klasycznych" wydań tychże gier. Osobiście nie płaciłbym drugi raz za ten sam tytuł. Aż ciśnie mi się na usta jeden wyraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 20:57, vegost napisał:

Najlepsze jest to, że remastery kupują tylko te osoby, które już są w posiadaniu "klasycznych"
wydań tychże gier.

Źródło poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 21:07, Henrar napisał:

Źródło poproszę.


Liczby mówią same za siebie. Skoro jest jakiś milion tzn, że nie sprzedało się to wśród większej ilości nowych graczy. Zauważ, że jest to specyficzny gatunek gier a jedynka była jedną z najlepszych części RE. Pomijam już tragiczny w klasyku dubbing i aktorstwo, ale niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym takiego Darkstalkers w odświerzonej wersji graficznej jak SF 4 chociaż, a nie ten Darkstalkers Resurrection dany na Ps3 z grafą z Psx bez nowego systemu walki chyba tylko nazwa sie rurzni. Za takie odświerzone wersjie to ja z miejsca dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A może tak Dino Crisis? : >
> O kurde. Dino crisis <3 Bym kupił od razu :D
Jedynka czy dwójka? Ja zdecydowanie wolałbym dwójkę. Przeszedłem kilka razy i zawsze świetnie się bawiłem. Bardzo fajna naparzanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować