Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom szykuje więcej remasterów

30 postów w tym temacie

Ciekawie by było zagrac w RE2 oraz RE3 w wersji HD, ale takiej po remasterze jak było w tym przypadku [Re:R HD]. Pożyjemy zobaczymy. Co do Dino Crisis, to zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby wypuszczenie HD Collection ze wszystkimi trzema grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowne te konsole... Nie liczcie na to, że Capcom będzie się przykładać do tych remasterów (nowa grafa np). Im chodzi o łatwy zysk bez wielkich inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Generacja remasterów. :v
Remaster to fajna sprawa, jeżeli jest to rzeczywiście remaster i różnica jest jak między oryginalnym RE a RE HD. Niestety większość to po prostu gry po lekkim upliftingu i zmodyfikowane do odpalania na najnowszych systemach, niemal zero pracy i żerowanie na marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 17:56, HamadaMasatoshi napisał:

/.../ niemal zero pracy i żerowanie na marce.


Pewnie tak, jednak to niezły zysk, szczególnie na konsolach, gdzie nie masz żadnej alternatywy - dodatkowo cena jest trochę wyższa od wydania na PC, a wydawca zacierała łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W remaster DMC4 bardzo chętnie zagram.. mimo że posiadam starą 4 to na konkretnie podrasowaną nową skusił bym się bez zastanowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remaster Dino Crisis 2 mi się marzy, pamiętam jak grałem na psx, zachwycałem się tą grą :) mam nadzieje że Capcom zremasteruje ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować