Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga na przecieki z Wiedźmina 3

26 postów w tym temacie

Z zasady nie czytam żadnych newsów, zapowiedzi, beta testów czy recenzji Wiedźmina 3. Nie raz się przekonałem, że jakiś "mądry" redaktor uzna za fajne powiedzieć o fabule coś co wolałbym sam odkryć. Pamiętam jak raz byłem dosłownie wściekły jak jeden z polskich portali przy premierze gry Hitman: Absolution - na która swoją drogą czekałem z niecierpliwością - w tytule newsa napisał coś w stylu "Agent 47 zabija

Spoiler

Daiane

". Chcę sam odkrywać fabułe w grach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 19:52, Wojman napisał:

- w tytule newsa napisał coś w stylu "Agent 47 zabija

Spoiler

Daiane

". Chcę sam odkrywać
fabułe w grach i tyle.


Tak naprawdę

Spoiler

to on jej nie zabija ;P



To samo miałem z TLOU. Gdzieś przeczytałem
Spoiler

o śmierci Ellie na końcu

i odetchnąłem z ogromną ulgą gdy się okazało że kłamali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od tego że gra wyciekła ciekawi mnie jak im ta gra chodzi czy nie ma żadnych spadków ani większych problemów. Z czego co mi wiadomo to wszystko śmiga w najlepsze co mnie osobiście napawa radością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ciekawi mnie jedna rzecz, czy pre-order''y złożone na gram.pl będą jak za dawnych dobrych
> czasów wysyłane przed premierą tak abym najpóźniej w dniu premiery otrzymał grę, czy
> o tym można już sobie tylko pomarzyć?

Kontaktowałem się z bokiem gram.pl w tej sprawie, zapewniono mnie, że 19tego Wiedźmin powinien (o ile kurier nie nawali) być już w naszych łapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać Wiedźmina 3! Mam nadzieję, że mi pójdzie na kompie, chociaż jestem co nieco poniżej wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować