Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwszy milion pękł już przed premierą!

26 postów w tym temacie

Nas szczęście sytuacja cRPG na PC poprawiła się do tego stopnia, że można spokojnie odpuścić tytuły konsolowe. Podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nas szczęście sytuacja cRPG na PC poprawiła się do tego stopnia, że można spokojnie odpuścić
> tytuły konsolowe. Podziękował.

Nie bój nic, Sępie Michale, Redzi przetrwają. Kupiłem jeden egzemplarz za ciebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę że przekroczą 10 mln. Niedorobiony AC Unity sprzedał się w liczbie ok 10 mln, więc Wiesiek powinien ich przebić na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma co porównywać marki Wicher z AC mimo że to drugie zaczyna być coraz gorsze ale AC to marka powszechnie rozpoznawalna na świecie z gigantycznym fandomem. Miejmy nadzieje że naszym się to też uda, bo zasłużyli sobie na to swoim zaangażowaniem. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wieść o tym, że nie kupujesz, Triss zgubiła majtki a Yennefer zemdlała w negliżu na jednorożcu.

Zobaczymy, czy klienci będą zadowoleni. Jeszcze tylko kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 18:44, Shinigami napisał:

Na wieść o tym, że nie kupujesz, Triss zgubiła majtki

Jesteś pewien, że Triss nosi majtki? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 18:27, Shaddon napisał:

Nie bój nic, Sępie Michale, Redzi przetrwają. Kupiłem jeden egzemplarz za ciebie. :D

Nie posiadam platformy docelowej W3 więc ich przetrwanie nie ma dla mnie znaczenia. Konsolowe ochłapy zostawiam innym, smacznego. Na szczęście mam w co grać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 19:30, michal_w napisał:

Nie posiadam platformy docelowej W3 więc ich przetrwanie nie ma dla mnie znaczenia. Konsolowe
ochłapy zostawiam innym, smacznego. Na szczęście mam w co grać. :-)


Przyznaj się, po prostu Twój kalkulator tego nie odpali :D Zresztą, ocenianie czy to konsolowy chłam, czy jednak nie chyba powinno następować po zagraniu w grę :D
Wydawałoby się, że GTA5 to też gra tworzona głównie pod konsole, a jednak na pececie gra się znakomicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam liczę że przekroczą 10 mln. Niedorobiony AC Unity sprzedał się w liczbie ok 10
> mln, więc Wiesiek powinien ich przebić na luzie.
>

RED nie ma takiego przebicia rynkowego. 5 mln w rok po premierze będzie sporym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra okaże się tak dobra jak poprzedniki to życzę im jak najwiecej sprzedanych egzemplarzy.
Premiera juz tuż tuż ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przyznaj się, po prostu Twój kalkulator tego nie odpali :D

Nie, Michał miał na myśli, że uważa Wiedźmina za typowo "konsolowy" tytuł niemający nic wspólnego z "czystymi rasowo" przedstawicielami gatunku RPG wydanymi wyłącznie na pecetach, jedynie słusznej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przyznaj się, po prostu Twój kalkulator tego nie odpali :D
>
> Nie, Michał miał na myśli, że uważa Wiedźmina za typowo "konsolowy" tytuł niemający nic
> wspólnego z "czystymi rasowo" przedstawicielami gatunku RPG wydanymi wyłącznie na pecetach,
> jedynie słusznej platformie.
>

Aż jestem ciekaw co definiuje W3 jako "konsolowy tytuł". Swoją drogą mnie interesuje kwestia ustawień ultra. Redzi uparcie twierdzą że materiały zostały przygotowane w wersji High a Ultra ma nam dać po twarzy za to że śmieliśmy wątpić.

I wiecie co? Ja im nawet wierzę (chociaż przekonam się dopiero po premierze albo jak recki PC wyjdą). Pamiętacie co było z Watch Dogs? Ubi dostało prikaz żeby ściąć WD na PC żeby wersja konsolowa nie stała się internetowym żartem (jak i konsole "nowej generacji"). Nie żebym miał coś do konsol, sam dwie posiadam. To tanie narzędzia do grania i dokładnie tym są czym mają być.

Możliwe że z tego samego powodu Redzi zmienili jakość gry w ostatnich materiałach. Chcą pokazać że wszystkie wersje są sobie równe żeby właściciele konsol nie czuli się obywatelami drugiej kategorii i możliwe że też były z tego powodu naciski od Sony albo MS.

Przekonamy się już za tydzień i 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować