Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwszy milion pękł już przed premierą!

26 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2015 o 18:13, Verbatim napisał:

Gratulacje. Tylko jak zwykle gra we wtorek ja w domu w piątek.


Spoko, pewnie przez tydzień i tak będzie niegrywalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te Wasze komentarze, o jakiejś sile przebicia o rozpoznawalności marki. Masakra przecież W3 jest najbardziej oczekiwaną grą roku, każdy kto lubi RPG, i ma dostęp do internetu o tej grze słyszał. Nie będę spekulował na temat ile kopii się sprzeda, mam nadzieję że padnie rekord. Czego życzę REDom i gratuluje obecnego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy w gram.pl jest dostępny Wiedźmin 3 w wersji na PS4 - bo jak próbuję zamówić to dostaję taką oto informację:

Produkt, który chciałeś dodać do koszyka jest niedostępny:

Przepraszamy, ale wszystkie sztuki Wiedźmin 3 Dziki Gon zostały wyprzedane lub są w tym momencie zamawiane w sklepie.

Jeśli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie ponownie dostępny, dodaj go do listy życzeń.

Ddodaj Wiedźmin 3 Dziki Gon do listy życzeń
Nie dodawaj produktu Wiedźmin 3 Dziki Gon do koszyka

Według info linii jest to usterka systemu i Wiedźmin jest dostępny w ramach zamówienia pre-order. Jeśli to prawda to kiedy można się spodziewać usunięcia tej usterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż jestem ciekaw co definiuje W3 jako "konsolowy tytuł".

Bo jeżeli coś nie jest izometryczne, nie ma turowej walki, systemu rzutów na trafienie a''la D&D i progu wejścia w stylu "za 20 godzin nauczę się podstaw", to staroszkolni pecetowcy, sztywni jakby im RAM utkwił w... przewodzie pokarmowym, będą biadolić, że to nawalanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 22:12, dariuszp napisał:

Aż jestem ciekaw co definiuje W3 jako "konsolowy tytuł".


Patrząc po dwójce - cały interfejs zbudowany pod obsługiwanie go z pomocą pada: najpierw kołowe menu by wejść w medytację (choć to od biedy w walce też się sprawdzało), potem kolejne kołowe menu by wybrać czy chcemy oglądac menu postaci ekwipunek czy co innego, a potem w samych menusach znowu przełączanie się między dziesiątkami zakładek i list i tak dalej i tak dalej. Chociażby coś takiego świadczy o tym, że gra nawet jesli początkowo wyszła na PC, to i tak planowano jej szybką konwersję na *popularniejszy* sprzęt (i faktycznie do samej premiery zapieranie się, że wersja konsolowa wcaaale nie powstaje, a miesiąc czy dwa po premierze już były relacje z bety na klocku). To że ktoś zamieni literki A i B w okrągłym przycisku w menusach na "esc" i "enter" nie sprawia, że interfejs jest nagle "od początku" stworzony z myślą o PC.
Cóż, przynajmniej przy trójce nikt nie leci sobie z graczami w członka i od początku wiadomo było jaki jest główny target (choćby kolekcjonerkowa drama). Aczkolwiek zaryzykuję i odwrócę pytanie, skoro czepiamy się frazy "konsolowy tytuł", to co w takim razie świadczy o jego pecetowości? Nieco lepsza grafika? Bo niestety któraś platforma musi byc wiodąca.

Ale jak niektórzy w tym wątku znowu cały problem sprowadzają do kamery to ja nie mam pytań, bo to jak kopanie się z koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować