Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - recenzja

165 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2015 o 23:26, Numenpl napisał:

Dobra ale weź pod uwagę fakt pewien przy tych 3 ocenach.

Berlin jest uznawany za hejtera i sam przyznał że za serią nie przepada. Co już świadczy
że nie powinien brać się za recenzowanie gry z urzędu(biorąc pod uwagę że to Papkin miał
się za to zabrać, ale on odpowiada za wersję PC)

tbh nie mam pojęcia kto to ten berlin i znam go dopiero z tej recki, ale z doświadczenia wiem, że "hejter" przez wszystkie przypadki i rodzaje odmienia wszelkie nieumiejące dyskutowac na argumenty fanbojstwo dostające sraczki na widok krytyki ulubionej giereczki. Poczytaj dowolny topic na gramie, pod własnymi postami pewno tez znalazłeś takich shaddonów.
A to, że za serią nie przepada.. czyli że lepsza jest recka fanatyka a''la Shaddon który jeszcze przed zagraniem wie, że kupił hit? Albo gościa który gra tylko na konsolach sony i trójka to dla niego pierwszy kontakt z serią? Tbh z takiej trójki ten pierwszy wydaje się najbardziej kompetentny, bo nawet jeśli będzie momentami przesadzał*, to jednak jako osoba z jednej strony mająca dystans, a z drugiej śledząca ewolucję serii będzie miał ciekawsze spostrzeżenia i uwagi o grze niż nawiedzony koleś powtarzający teksty z ulotki reklamowej lub facet niemający pojęcia czym ta gra się różni od poprzednich i jak/czy w ogóle się z nimi łączy.
No i po trzecie, nawet jeśli "berlin to hejter", to w recenzji "fanboja myszastego" wiele rzeczy też jest wspomniane (kamera, walka, zapychacze, błędy) tylko upudrowane.

*jak Berlin z tym komiksowym artstyle thugów - przecież taki styl jest już od jedynki. Z drugiej jednak używanie jednego modelu budowy ciała na wszystkie postacie kobiece to już faktycznie wada, bo z takich akcji słynęła już chyba tylko PB w Risenach

Dnia 12.05.2015 o 23:26, Numenpl napisał:

ale podszedł do tego jak należy i starał
się przedstawić w miarę obiektywnie. Przy czym miał rozterkę typu sama gra bardzo dobra
tylko kwestia techniczna(co do czarodziejek no to sprawa pt. "LORE wiedźmina"), kwestia
interfejsu i parę wad fabularnych(dokładnie nie całej fabuły tylko jej części). I przez
to jest ta rozterka z Ocenami:
7/10 - Dla PS4 no wiadomo taką a nie inną wersję recenzował i nie wciskaj mi kitu że
kwestia techniczna pt. "średnia grafika i spadki do 12 fps" nie miały wpływu na ocenę.
8,5/10 - to Dla wersji PC (czyt. sytuacja spoony z xcom:eu gdzie pc wygrywa z urzędu,
bo działa)
9/10 i więcej dla fanatyków

nom ale doczepiłem się tylko tej ostatniej, że jest bezsensowna, bo fanatyk i tak będzie się podniecał niezależnie od faktycznej jakości. Tak po prawdzie kwestia dawania 8,5 wersji w którą sam nie grał tylko coś od kogoś usłyszał też jest dyskusyjna, no ale załóżmy że to było takie na zasadzie "jeśli plotki są prawdziwe i takich jaj na PC nie ma, to spokojnie nalezy się 8,5".

anyway problem z tą recenzją mam taki, że pochwalił tę połowę zadań, która nie jest zapychaczami, (niech będzie że) pochwalił większą część fabuły poza takim sobie zakończeniem i dziwnymi twistami, skrytykował w zasadzie całą resztę (interfejs, walka, poziom trudności, mechanika, kamera, strona techniczna, wspomniane zapychacze oraz druga połowa fabuły) a i tak daje stosunkowo wysokie 7/10 (lub 8,5 bo pc ma mniej błędów i grafikę). Serio po przeczytaniu tamtego tekstu spodziewałeś się ujrzeć na koniec "8,5 jeśli poprawią grafikę i część konsolowych błędów"? Bo po przeczytaniu ja nie wiem co w zasadzie było w tej grze dobre.

Niemniej jednak doceniam tekst, bo nie spodziewałem się czegoś takiego po CD "9/10 dla Gothic 3 i jakieś 9+/10 dla Obliviona" Action. Dowiedziałem się z niego na pewno więcej niż z kolejnej laurki kopiującej formułki z trailerów, jakich pełno dziś w internetach

Dnia 12.05.2015 o 23:26, Numenpl napisał:

I błagam nie gadaj że walki nie da się naprawić bo to dopiero Bullshit bo poprawa walki
to tyczyła się każdego cRPG z otwartym światem pokroju W3 czy też Skyrim.

ale czy ja gdzieś napisałem, że nie da się jej naprawić? Pewno się da, bo wygląda na to że po prostu nikt nie kłopotał się zbalansowaniem tego wszystkiego, ale recenzja nie powinna oceniać chęci i pobożnych życzeń co będzie za 3 patche, ale stan obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 00:12, Shinigami napisał:

Spokojnie, to i tak będzie gra w którą warto zagrać, sprawdzić i ocenić na własną rękę.
Niekoniecznie w dniu premiery, niezależnie od oceny, bo ta nie świadczy o niczym; zresztą
czytając recenzje, często z tekstu wynika coś zupełnie innego.

Ale tego nikt nie neguje. Choć najwcześniej ma to imho sens za dwa miechy, po patchach i przede wszystkim z kompletem pierdółkowatych DLC, bo kto będzie przechodził grę drugi raz, bo dodano fryzjera. Albo nawet za rok, jak się wystrzelają z płatnych DLC.
No i bawią mnie goście którzy choć sami nie grają krytykują oczekiwania innych oraz jadą tych, co już zagrali, bo im ten inny punkt widzenia rujnuje światopogląd ;)

Dnia 13.05.2015 o 00:12, Shinigami napisał:

Gdyby nie cóż, Numenera gdzieś tam na horyzoncie ;)

a weź, miałem już cyfrówkę, sukcesywnie teraz dopłacałem do kolekcjonerki, ale dalej kusi mnie ta z autografami :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2015 o 23:08, pawbuk napisał:

Nie czytałem oczywiście wszystkich recenzji, ale w tych, które czytalem dominowały głownie
zalety gry, wad było wymienionych naprawdę niewiele, czasem tylko jedna :D Kojarzę gry,
w których znalazłbym mnóstwo błędów, bugów i wad, ale i tak dostałyby ode mnie 9/10 :)

well, nie ja wywołałem temat tamtej recki. W każdym razie ja też mam wiele gier które lubię mimo wielu różnych głupot (G1, Wasteland 2, Alpha Protocol by wymienić pierwsze z brzegu), ale właśnie, umiem dostrzec te głupoty i nie wyzywam od hejterów wszystkich, którzy się ze mną nie zgadzają. A to niestety powszechne pod reckami wszelkich blockbusterów typu wiedźmin.
No i ja przy całej mojej miłości chociazby do takiego AP więcej niż 7-8/10 bym mu nie dał. Ale to też dlatego, że ja staram się stosować skalę sterlinga przy ocenie gier.

Dnia 12.05.2015 o 23:08, pawbuk napisał:

> Może najpierw sam przeczytaj tę reckę CDA a potem komentuj co napisałem, k? Bo właśnie

Dnia 12.05.2015 o 23:08, pawbuk napisał:

Dlaczego skupiasz się tylko na tej jednej recenzji, skoro w necie aż się od nich roi?
:D Cięzko mi się wypowiedzieć na temat gry, bo w nią jeszcze nie grałem, ale skoro zdecydowana
większość recenzji jest pozytywnych, to raczej to dobrze świadczy o grze. Oczywiście,
nadal niektórym się nie będzie podobała, tak samo jak są osoby, którym nie podoba się
GTA5. Nigdy nie dogodzisz wszystkim :D

jw, nie ja ją wywołałem. Ale na tłum recek bym się jednak nie powoływał patrząc chociażby po tym jakie oceny w polskiej prasie miał wspomniany przeze mnie dwa posty wyżej Gothic 3. Mam do niego sentyment, bo to jednak gothic, ale tyle rzeczy było w nim zwyczajnie zepsutych, że nie wiem jakim cudem brały się te 9/10 w CDa i jemu podobnych.
Albo chociażby ze względu na to co sam Berlin pisał, jaka była presja by tekst był na dziś, bo embargo dla wszystkich redakcji schodzi, a każda chce być pierwsza. To raczej nie służy rzetelnej ocenie ponoć długiego i rozbudowanego tytułu.

Dnia 12.05.2015 o 23:08, pawbuk napisał:

Pierwszy ME rzeczywiście był bliski grom RPG, następne części to już gry akcji tylko
z elementami erpegów. Można chociażby porównywać te gry pod względem tempa akcji ;)
PoE rzeczywiście miał bardzo dobrą fabułę, ale być może zupelnie różną od tego, co widzimy
w W3. PoE skupial się bardziej na rozgrywkach pomiędzy bogami, a śmiertlenikami, w W3
fabuła chyba opiera się na nieco innych pomysłach.

tia, ale znowu, to autor tamtej recki sypał takimi hasłami i tekstami, nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym łyknąć tego typu tłumaczenia, ale dlaczego pozwolili ucierpieć na tym wersji na komputery osobiste?
Ja rozumiem, że ogarnięcie tak wielkiej i rozbudowanej gry na trzy platformy na raz to spore wyzwanie, ale zaletą pecetów są podobno ich adekwatne parametry sprzętowe, w końcu wspomniano o tym w podlinkowanym przez Ciebie tekście. Downgrade to jeden z przykładów jak przebiega proces optymalizacji kodu, na konsolach to absolutny mus, wszyscy to powinni rozumieć. Podejrzewam, iż po części RED było w dupie z projektem, zrobili tyle ile byli w stanie zrobić, zwyczajnie i bez filozofowania. Odbębnili swój marketing wiedząc, że 90% gry, której nie pokazali nie ma prawa tak wyglądać bo to zbyt kosztowne/czasochłonne/zawężające target itd. Nie postąpili inaczej niż inni wielcy tej branży ;)

Dlatego zasadniczo nie wnoszę żadnych pretensji, co druga gra ma teraz swoje downgradegate, zupełnie jakby to coś nowego było. Ehh, czas przywyknąć i zmienić nastawienie, zmaksymalizować hype :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 18:28, kodi24 napisał:

Mógłbym łyknąć tego typu tłumaczenia, ale dlaczego pozwolili ucierpieć na tym wersji
na komputery osobiste?


Jezusie Nazareński, a grałeś już w tego pecetowego Wiedźmina i/lub czytałeś recenzje tejże wersji, że wyskakujesz z jakimiś z Księżyca wziętymi lamentami na temat rzekomego downgrade''u graficznego? Czy do was już żywcem nic nie dociera? Jedyny potencjalnie rzetelny tekst na ten temat ukazał się na początku tego miesiąca na łamach CD-Action i był on publikowany na zasadzie wyłączności, zanim ktokolwiek inny miał prawo napisać cokolwiek oficjalnego. Wynika z niego czarno na białym, że jedynym widocznym elementem grafiki, jaki pojawił się w trailerach, a zabrakło go w finalnej wersji gry to listowie podpalane znakiem Igni, cała reszta jest ponoć bez dostrzegalnych gołym okiem zmian. Ponadto, problemów z wydajnością tejże wersji autor tekstu NIE STWIERDZIŁ.
Nie wiem, czy trzeba coś w ogóle dodawać? Dyskutujecie tu o jakimś "wycięciu z konsolowej wersji efektów nVidii". NVIDII! Na konsolach z układami AMD na pokładzie... Przecież ręce opadają od czytania tych bzdur. Przez chwilę wydawało mi się, że to żarty, trolling, ale nie, wy naprawdę ściągnęliście dyskusję do tego poziomu, gdzie z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy rozważacie przyczynę pozbawienia konsolowej wersji gry ficzerów przygotowanych wyłącznie na najmocniejsze PECETOWE układy. Najlepiej będzie jak odpuszczę sobie lekturę tego wątku, bo to nie jest na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o czym mówimy to faktycznie sobie odpuść :D Na GAF-ie ludzie wrzucają screeny z wersji pc na full detalach (właściwie to jest tam cały wątek poświęcony materiałom w większości z pecetów, ostatnie konkretne wstępniaki są jeszcze z końca ubiegłego miesiąca więc od finalnej gry dużo odbiegać nie będą), można sobie odpowiedzieć na parę pytań. Reszta rzeczy, o których mówimy pochodzi z publikacji jakiegoś insidera CDP RED (o ile jest autentyczna, nikt póki co tego nie zdementował).

Także nie bardzo czuję się adresatem tego komentarza, idź z tym na poly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że oceniacie finalny produkt nawet nie tyle na podstawie jego wcześniejszej wersji ("wątpię by coś się zmieniło" - argument po byku, swoją drogą), ale wręcz screenów (SCREENÓW, na litość boską!) z niej. Mam to brać poważnie? Szczególnie w połączeniu ze wspomnianą wcześniej jałową dyskusją o braku czysto pecetowych ficzerów w konsolowej wersji gry? Sorry, wolę zdać się na opinię zawodowego recenzenta, kogoś, kto faktycznie grał w tę grę, a nie jedynie czytał opinię na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się zdaj, nikt ci nie broni :)

Na tak zaawansowanym etapie gra się specjalnie już nie zmieni. Nie stanie się swoim marketingowym alter-ego, jeżeli podlinkowany przez kolegę link nie jest trefny to utrzymanie takiej jakości, jaką prezentowano choćby rok temu na pokazach było poza zasięgiem przerobowym ekipy. Mnie to jakoś strasznie nie przeszkadza, ale CDP RED w wywiadach dla rozmaitych portali growych zapewniało o czymś zupełnie odmiennym i za to posypały się gromy.

A dyskusję o braku "pecetowych ficzerów w konsolowej wersji gry" wyrwałeś nam chyba z kontekstu, każdy tutaj wie co to jest Nvidia, czym się zajmuje i jak stara się monopolizować rynek kart graficznych. I dlatego rzecz tyczy się pc a nie konsol, to ostatni fragment wypowiedzi rzekomego insidera z w/w publikacji.
Nie trzeba brać tego poważnie, ale wspominając ubiegłoroczne doniesienia nt. upiornego bałaganu przy produkcji tej gry (także insider i ponownie GAF) można sobie spróbować jakiś obraz świata namalować.
Niech każdy robi to po swojemu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta i jeszcze PR CDRP nie pomaga ani trochę. Na forum CDPR to obecnie jeden wielki burdel panuje, że nawet moderatorzy sami nie wiedzą co z tym zrobić. A jak Marcin Momot odezwie się to niech go piorun trzaśnie, bo facet tylko pogarsza sprawę!!.

Gdy pierwszy raz spytano czy będzie można odtworzyć grafikę z 2014 za pomocą ficzerów w wersji PC on odpowiedział jednym słowem "TAK". Potem jazda z gameplaya i z tym artykułem gdzie jego odpowiedź brzmiała następująco ->wersja na PC i konsole jest zupełnie ta sama jedyna różnica to rozdzielczość i sierść. Co przy okazji także ciągle gadał że nie będzie zmiany ilości elementów czy też zasiegu wczytywania. I teraz wiadomo od jakiegoś czasu że to kłamstwo, bo ludzie zaczęli grzebać w preloadzie i znaleźli że idzie to i owo zmienić. No i potem te jego screeny gdzie okazuje się że sam człowiek z CDPR nie wie na jakich to są ustawieniach no nic tylko gratulować.

Już nie wspomnę o tym że znaleziono TXAA, Apex Clothing, oraz GPUPhysx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYLKO 8,5/10 ?!...daleki od złośliwości jestem zwyczajnie zdegustowany notą wystawioną tej znakomitej grze. TAKA NOTA JEST jawnie KRZYWDZĄCA. Szkoda, że polska gra w polskim serwisie dostaje taką notę. Ponieważ 8,5/10 dostają na gram.pl często gry średnie, nie będące niczym nadzwyczajnym.

Przykładowo:
- Wiedźmin 3 zdołał uzyskać taką samą ocenę jak np. Hearthstone: Czarna Góra (sic!) (tylko, że ta ostatnia to ledwie karcianka);
- z kolei Pillars of Eternity dostało 9/10, z entuzjastycznym wykrzyknikiem "murowanego kandydata na grę roku". A jest to w istocie jedynie udana retrospekcja i nie wnosi nic nowego.

Wobec powyższego standardy oceny gier są najwyraźniej mało obiektywne.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku niektórych ficzerów ich blokada mnie nie dziwi, niektóre źle ze sobą współpracują albo obniżają wydajność nieproporcjonalnie do poprawy jakości. Dziwią mnie inne rzeczy, np. stanowisko CDP i taki "zachodni" styl słodkiego pijaru jaki przyjęli, przy czym klienci stali się ostatnio nieco bardziej wyczuleni na prasowy bullshit ;)

C''mon, dość już tego crackgate, hairworksgate i watergate (tak, nawet zmarszczki na wodzie wypatrzyli, ścierwojady :D), CDP zebrało masowy opieprz i gitara, cieszmy się i radujmy- W3 już nie długo a wraz z nim sto godzin rozgrywki...wśród zelektryfikowanych drzewek (ok ok, ostatni raz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

z kolei Pillars of Eternity dostało 9/10, z entuzjastycznym wykrzyknikiem "murowanego
kandydata na grę roku". A jest to w istocie jedynie udana retrospekcja i nie wnosi nic
nowego.


Zapędziłeś się, kolego. Akurat PoE jest znakomitym erpegiem, jednym z najlepszych jakie ujrzały światło dzienne od czasu Wrót Baldura. Jeśli chodzi o nowinki, to wnosi między innymi jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy model kreacji oraz rozwoju postaci (ileż to lat zajęło twórcom erpegów zrobienie porządku z "zapychaczami" w statystykach?). O dorosłej, wciągającej fabule nie piszę, bo to się rozumie samo przez siebie.

Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

Wobec powyższego standardy oceny gier są najwyraźniej mało obiektywne.


Yyyy... No tak, bo oceny NIGDY nie są obiektywne? Ba, nie mogą być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

TYLKO 8,5/10 ?!...daleki od złośliwości jestem zwyczajnie zdegustowany notą wystawioną
tej znakomitej grze. TAKA NOTA JEST jawnie KRZYWDZĄCA. Szkoda, że polska gra w polskim
serwisie dostaje taką notę. Ponieważ 8,5/10 dostają na gram.pl często gry średnie, nie
będące niczym nadzwyczajnym.

Polski serwis wystawia polskiej grze 8,5 i ją krzywdzi? W czym? Że autor nie ulega takiej euforii jak Ty ? Zagraj i oceń.

Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

Przykładowo:
- Wiedźmin 3 zdołał uzyskać taką samą ocenę jak np. Hearthstone: Czarna Góra (sic!) (tylko,
że ta ostatnia to ledwie karcianka);

Masz rację i co z tego? Skoro to zupełnie inny gatunek i jako Karcianka gra zasluguje na taką ocenę co nie?
Brak słów.

Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

- z kolei Pillars of Eternity dostało 9/10, z entuzjastycznym wykrzyknikiem "murowanego
kandydata na grę roku". A jest to w istocie jedynie udana retrospekcja i nie wnosi nic
nowego.

Wnosi wiele, bardzo dobry system rozwoju postaci i jest najlepszym powrotem do klasyków z czasów Baldur''s Gate''a i mial inne grono odbiorców niz nowy Wiesiek.

Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

Wobec powyższego standardy oceny gier są najwyraźniej mało obiektywne.


Masz rację, ile autorów recenzji tyle ocen i opini...recenzent ocenia gre według własnych odczuć a nie twoich.

Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:





Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

TYLKO 8,5/10 ?!...daleki od złośliwości jestem zwyczajnie zdegustowany notą wystawioną
tej znakomitej grze. TAKA NOTA JEST jawnie KRZYWDZĄCA. Szkoda, że polska gra w polskim
serwisie dostaje taką notę. Ponieważ 8,5/10 dostają na gram.pl często gry średnie, nie
będące niczym nadzwyczajnym.


Nie ma najmniejszego znaczenia fakt, że gra jest polska i że uzyskała taką notę w polskim serwisie. A to, czy jest ona znakomita czy też może średnia, jak te inne dzieła, co 8.5 często dostają, to się dopiero okaże. Po premierze. Mechanizm podobny do tego z filmu "Ida" daje się we znaki, widzę. Sto tysięcy film obejrzało, a milion jest oburzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 20:56, Jake79 napisał:

TYLKO 8,5/10 ?!...daleki od złośliwości jestem zwyczajnie zdegustowany notą wystawioną
tej znakomitej grze.

Nie wiem jak inni na tym forum, ale ja chętnie przeczytam Twoją recenzję tej znakomitej gry - bo rozumiem, że już w nią grasz/grałeś, a może nawet przeszedłeś i stąd takie, a nie inne zdanie o niej? Bo chyba niezbyt mądrym byłoby używać takiego określenia do gry, której jeszcze nie miałeś okazji osobiście doświadczyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne na największych polskich portalach oceny 8,5. Z tego co widzę na świecie najniższa
> ocena to 8/10 z czego najwięcej jest zdecydowanie 9/10 jest tez parę 10/10.
> Spodziewałem się ze to w Polsce wiedźmin będzie miał najwyższe oceny a nie za granicą

To by było stronnicze, a jeśli stronnicze to nie godne zaufania :) wolę taką recenzję niż 11/10 bo to Polska gra...wiem że patche coś poprawią, wtedy będzie 9,5-10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w żaden skok aż o 1.5 punktu po kilku patchach naprawiających błędy, no sorry. Jakby W3 dostał 9.5 to wtedy tak, ale gra jak ma dostać 10 to musi zasługiwać na nie już wcześniej, bo tutaj wcale nie chodzi o parę błędów technicznych tylko o nieco głębsze problemy z samą konstrukcją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 09:39, Kaerobani napisał:

Nie wierzę w żaden skok aż o 1.5 punktu po kilku patchach naprawiających błędy, no sorry.
Jakby W3 dostał 9.5 to wtedy tak, ale gra jak ma dostać 10 to musi zasługiwać na nie
już wcześniej, bo tutaj wcale nie chodzi o parę błędów technicznych tylko o nieco głębsze
problemy z samą konstrukcją gry.


Ta, "problemy ze strukturą gry". Zaiste, strasznie dokuczliwe muszą to być problemy, skoro średnia 92 na metacriticu wciąż się utrzymuje, pomimo coraz większej ilości uwzględnionych recenzji. A przypomnę, że mówimy tu o UBOŻSZEJ wersji gry, zdaniem tych, którzy mieli stycznosć z oboma, pod wieloma względami gorszej od pecetowej. Aż chciało by się rzucić klasycznym hasłem "pieski szczekają, a karawana jedzie dalej". Więcej luzu, panowie. Mamy dobrą grę, cieszcie się, zamiast szukać dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było całkiem logicznie prawda ? Głupio byłoby tak obniżać ocenę za kilka "pierdółek" :) No ale z drugiej strony, z recenzji nie wynika aby był jakiś głębszy problem z samą grą. To zapewne powoduje tak wielką konsternację wśród czytelników. 8,5 sugeruje że gra jest tylko dobra, a mówiąc o hicie ( na który każdy liczył ) każdy ma przed oczami co najmniej 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś ten stream IGN na ultra co jest tylko z nazwy ultra(bez sharpen, sun shafts, hbao, hairworks oraz jakiejkolwiek formy AA), bo już moderator na forum CDPR udowodnił, że mamy powtórkę z W2. Gdzie trzeba w plikach konfiguracyjnych grzebać by odpalić grę na maks detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować