Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - recenzja

165 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2015 o 11:59, strusmb napisał:

robi wrażenie, liczę na to że wygram sobie konsole ps4 w konkursie [m] i będę mógł sie
cieszyć nowym wiedźminem w pełni.


Gram.pl to nie jest tablica reklamowa - Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w różne gry . Kiedyś przed laty Gothic był pierwszą grą która zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Obecnie z przyjemnością gram na pc w Wiedźmina 3 i bawię się bardzo dobrze. Świetna fabuła , kapitalne widoki a z gwinta ( żart) mam przednią zabawę.
Mam nadzieję na więcej Wiedźminów bo nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka.
Do gry dodałbym tylko obóz a zlikwidował szybkie podróże. Światem sprzedawanym w grze należy się napawać a nie wpaść i wypaść . Jeżeli nie masz wolnego czasu to nie graj.
Doskonalcie Wiedźmina jako markę a tylko na tym zyskacie bo bawić się już bawicie .
Dziękuję za super grę i proszę o więcej.
Moja ocena gry w skali 1-10 to solidne 9,5 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak żeby skorzystać z punktu szybkiej podróży trzeba dojść do słupka, więc często i tak nadrobić trzeba drogi. Więc to jest przemyślany zabieg. Mało kto ma czas na przejechanie świata gry wzdłuż i wszerz. Zresztą wydaje mi się, że ktoś to i tak kiedyś zrobi i powie ile czasu zajęło mu pokonanie tego dystansu jeśli już tego nie zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu jest to bardzo ładny przykład mało obiektywnej i krzywdzącej recenzji. Co ciekawe kiedy ostatnio ukazała się gra Red Dead Redemption 2, która jako jedyna obok Horizon 0 może być porównana do Wiedźmina 3, mimo wielu usterek a w szczególności beznadziejnego sterowania oraz fatalnego systemu obsługi broni (a jest to w końcu western),  otrzymała na łamach tego serwisu rzecz jasna 10 na 10;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować