Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada Assassin`s Creed Syndicate - gra ukaże się już 23 października 2015

26 postów w tym temacie

Tak czytam te ichnie marketingowe opisy i węszę tego samego kotleta przybranego świeżą pietruszką, przy czym nie jest ona już w stanie zamaskować faktu, że kotlet nieco śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 19:10, KiValasZtaZ napisał:

Assassin''s Creed: Gangi Nowego Jorku


Heh, takie było moje pierwsze skojarzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda!! Znów bieganie po dzielnicach i odsłanianie terenu, znów "piękna" grafika która będzie wymagała sprzętu od NASA. Linka w ukrytym ostrzu żywcem skopiowana z Batmana i mam wrażenie, że dzisiaj byłoby trudno coś takiego zmontować a co dopiero XIXw. Lecz nie czepiajmy się realizmu, gdzie zabijamy obok gościa a ten nawet nie reaguje. No i ostatnia rzecz, ten cylinder absolutnie mi nie pasuje i mam nadzieję że większość czasu spędzę w kapturze. Swoją drogą ciekawe dlaczego ten kapelusz nie spada przy tych wszystkich skokach i akrobacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz dotyczący "gangów..." zamieściłem przed obejrzeniem fragmentu rozgrywki. Oglądając to (szkoda ze nie ma komentarza mojego ulubieńca Alexa Amancio - tak cudnie bajerował) zachciało mi się płakać i stwierdzam że to jest kopiuj wklej z unity i do tego pocięte... Dziwne przyklejanie sie do osłon. Czyżby lepsze animacje w dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się właśnie ten cylinder podoba - sugeruje, że nasz bohater prowadzi podwójne życie i na co dzień jest ( lub stara się być ) szanowanym obywatelem Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spisujmy tej gry na straty dajmy jej szanse sam mam mieszane uczucia po unity ale co trochę do premiery zostało czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 20:46, Gumisiek2 napisał:

Swoją przygodę z serią skończyłem na Assassin''s Creed: Brotherhood, ile tytułów muszę
nadrobić? Gram na PC.


Revelations
AC III
Liberation HD ( opcjonalnie )
AC IV Black Flag
AC Rogue
AC Unity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować