Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Syndicate w trzech edycjach kolekcjonerskich do wyboru

15 postów w tym temacie

Ja zapewne wezmę Assassin''s Creed Syndicate - Charing Cross Edition ale liczę na to, ze cena w " normalnych " sklepach będzie oscylować w okolicy 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Charing Cross wyglądałby ładnie na półce obok Notre Dame AC: Unity - sęk w tym, że na razie Syndicate jakoś mnie nie porwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 21:06, lis_23 napisał:

Ja zapewne wezmę Assassin''s Creed Syndicate - Charing Cross Edition ale liczę
na to, ze cena w " normalnych " sklepach będzie oscylować w okolicy 250 zł.


Tez bym bral wlasnie to wydanie, ale podejrzewam, ze ponizej 400 nie zejdzie. 250 to bedzie cena podstawki konsolowej, wiec kolekcjonerka (zarowno konsolowa, jak i PC) bedzie drozsza. Obstawiam jakies 350 za Rooks, 450 za Charing Cross, 650-700 za Big Ben. Wzialbym Charing Cross, pasowalaby do Kenwaya z Edycji Bukaniera, ale waham sie, czy aby na pewno warto. To jednak sporo kasy, a ja po cichu licze na jakies kolekcjonerki Battlefronta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2015 o 07:27, Ring5 napisał:


Tez bym bral wlasnie to wydanie, ale podejrzewam, ze ponizej 400 nie zejdzie. 250 to
bedzie cena podstawki konsolowej, wiec kolekcjonerka (zarowno konsolowa, jak i PC) bedzie
drozsza. Obstawiam jakies 350 za Rooks, 450 za Charing Cross, 650-700 za Big Ben. Wzialbym
Charing Cross, pasowalaby do Kenwaya z Edycji Bukaniera, ale waham sie, czy aby na pewno
warto. To jednak sporo kasy, a ja po cichu licze na jakies kolekcjonerki Battlefronta...


Charing Cross jest wielkości Notre Dame Edition Unity, która na PC kosztowała 220 zł ( w sklepie Uplay była, oczywiście znacznie droższa ), więc obstawiam, że i ta edycja nie przekroczy 250 zł w normalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 11:50, Illidian napisał:

Jakbym miał kasę i gdyby wiedział że Ubi nie schrzani optymy (w co mocno wierzę) to bym
wziął Big Ben Collector''s Case


Moim zdaniem, figurka z edycji Big Bena jest gorsza od tej na torach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakbym miał kasę i gdyby wiedział że Ubi nie schrzani optymy (w co mocno wierzę)
> to bym
> > wziął Big Ben Collector''s Case
>
> Moim zdaniem, figurka z edycji Big Bena jest gorsza od tej na torach.

Też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety cena wszystkich kolekcjonerek juz poznałem na wszystkie platwormy Pc ps4 xone cena obłedna 999zł każda tak u kokurecji wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> niestety cena wszystkich kolekcjonerek juz poznałem na wszystkie platwormy Pc ps4 xone
> cena obłedna 999zł każda tak u kokurecji wiedziałem

Jak widzisz cenę 999zł, to jest to tak zwany place holder. Cena pokazana tylko po to, żeby była. Jak tylko będą wiedzieć jaka będzie prawdziwa cena, to uaktualnią.

Ceny są już na Uplayu. Takie jak podałem wyżej ( Swoją drogą warto przeczytać inne komentarze, zanim się coś napisze).

PS. Używaj znaków interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 08:45, Ketrab_Reisato napisał:

Z Uplaya:


Tyle tylko, ze Uplay ma ceny z kosmosu. W normalnych sklepach pewnie bedzie to wygladalo inaczej. Ale przynajmniej jest w takim razie szansa, ze mnie zona za Charing Cross nie zatlucze deseczka do miesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować