Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa akcja Humble Bundle tym razem pod znakiem gier od Paradoxu

7 postów w tym temacie

Taki "War of the Roses: Kingmaker" to w ogóle jest za darmo, wiec nie wiem czemu w tej paczce się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 11:39, Kijkowaty napisał:

Zatem tak czy tak trzeba sporo wydać.

Przecież o to chodzi. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na zmianę to na Ubisoft, to na EA, a dla mnie to właśnie polityka wydawnicza Paradoxu jest najgorszym, co mogło spotkać branżę gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszyscy narzekają na zmianę to na Ubisoft, to na EA, a dla mnie to właśnie polityka wydawnicza
> Paradoxu jest najgorszym, co mogło spotkać branżę gier na PC.
A dla mnie Paradox jest ulubionym wydawcą. Fakt, strzelają DLC jak z karabinu maszynowego, ale bardzo szybko lądują one w promocjach, więc można je dostać dużo taniej niż od takiego EA. Podchodzę do tego w ten sposób - super fani Paradoxu kupią sobie grę przy premierze i dużo zapłacą, ot żeby wesprzeć wydawcę. A pozostali mogą poczekać kilka tygodni.

Ale to, za co najbardziej lubię Paradox, to eksperymentowanie z różnymi studiami i różnymi gatunkami gier. Większość z takich gier to sieczka, ale czasem trafi się coś bardzo ciekawego, podczas gdy EA i Ubi wypuszczają tylko coroczne odgrzewane kotlety (omijając zreszta ulubiony przeze mnie gatunek strategii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować