Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft o błędach w Assassin`s Creed Unity - "wnioski zostały wyciągnięte"

20 postów w tym temacie

Ubie wie, że jeśli teraz coś będzie bardzo nie tak z nowym Assasinem, poleci ostro w dół zaufanie graczy i żuci cień na, zapewne kolejne, części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę im jak najlepiej, ta seria zasługuje na dopracowane kolejne osłony, jeszcze tyle ciekawych epok i miejsc do przedstawienia. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja UBI przypomina mi trochę tą jaka znajduje się w serialowym hooli z serialu dolina krzemowa. Tam prezes sobie wymyślił datę wydania aplikacji, a cały dział który pracuje nad tą właśnie apką płaczę że to nie realne, ale nikt nie powie tego głośno bo się boją. Gorąco polecam serial tym którzy się interesują technologiami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko Anglia z okresu "Kuby Rozpruwacza" dała rade i będę w 250% zadowolony xD
Czekam na taką cześć serii jak koń na marchewkę, chciał bym ją dostać dopięta na ostatni guzik - reszta się nie liczy ^^ [no ok, może klimaty Japonii z okresu panowania Nobunagi jeszcze bym chciał wciągnąć równie mocno co w/w Anglię]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tak bardzo tęsknię do Florencji i Rzymu... ewentualnie chętnie łyknąłbym reformację w Rzeszy, albo czeską Pragę z czasów Wojen Husyckich. asasyn w kapelutku to cytując Mistrza Sapkowskiego: "rycerz chędożony, trzy lwy na tarczy... dwa srają, a trzeci warczy". jakoś tej nowej odsłony nie widzę. idąc za jej tropem okaże się zaraz, że Hitler był templariuszem i zafundują nam kolejną część w czasach WW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra oparta jest na tym samym silniku co Unity. Wątpię, aby nagle zoptymalizowali engine i gra miałaby lepiej działać niż Unity na dzień premiery. Kwestią są bugi, których teoretycznie może być jak na lekarstwo. Niemniej po ostatniej odsłonie Ubisoft ma u mnie żółtą kartkę, a patrząc na gameplay z Syndicate są blisko drugiej. Jeszcze jedno ich najmniejsze przewinienie i wylecą z mojej strefy zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra oparta jest na tym samym silniku co Unity. Wątpię, aby nagle zoptymalizowali engine
> i gra miałaby lepiej działać niż Unity na dzień premiery. Kwestią są bugi, których teoretycznie
> może być jak na lekarstwo. Niemniej po ostatniej odsłonie Ubisoft ma u mnie żółtą kartkę,
> a patrząc na gameplay z Syndicate są blisko drugiej. Jeszcze jedno ich najmniejsze przewinienie
> i wylecą z mojej strefy zainteresowania.

Ostatnia część miała skandaliczną optymalizację, zarówno na PC jak i na konsolach. Co jak co, ale z tą częścią poczekam na konkretne recenzje - gameplay, o ile epokowo mi się podoba, to rozgrywka nic nowego wcale nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie naprawili bo po ostatnim patchu gra działa dalej tak samo w dodatku tak samo tnie na minimalnych opcjach jak i na maksymalnych. Co miały na celu te patche? Dalej nie mogę cieszyć się grą a wszystkie inne produkcje hulaja na moim sprzęcie aż miło! Czego oni się nauczyli?? Niczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft wyciągnął takie wnioski, że nieważne jak zabugowaną grę wydadzą to i tak recenzenci będą jej dawać noty na poziomie 8-9/10 i gra się sprzeda. Niestety też jestem frajerem który się nabrał na Unity, a potem po 2 miesiącach jak gra została jako tako załatana odechciało mi się do niej wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja patrząc na Unity z perspektywy czasu widzę przepiękną grę z bardzo dobrą fabułą a jednocześnie beznadziejnie zoptymalizowaną, ale to nadal świetna gra, nie wspominam o bugach bo może spotkałem ich 5 przez cały główny wątek. Zarzuca się recenzentom że i tak wystawiają 8,9, ja zaś uważam że recenzenci oceniają grę pod kątem fabuły i lekko grafiki a nie zajmują się jak gra chodzi(tak mi się wydaje). Ciekawym według mnie rozwiązaniem byłoby to że recenzje powinny być podzielone na 2 częśći oraz 2 oceny. Jedna opisująca samą grę pod katem fabularnym i rozgrywki bez patrzenia na technikalia(grafika,optymalizacja,błędy itp.) do tego ocena, zaś 2 część jak i ocena wystawiana byłaby grze pod kątem grafiki,optymalizacji i innych technicznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, ja patrząc na Unity z perspektywy czasu widzę przepiękną grę z bardzo dobrą fabułą
> a jednocześnie beznadziejnie zoptymalizowaną, ale to nadal świetna gra, nie wspominam
> o bugach bo może spotkałem ich 5 przez cały główny wątek. Zarzuca się recenzentom że
> i tak wystawiają 8,9, ja zaś uważam że recenzenci oceniają grę pod kątem fabuły i lekko
> grafiki a nie zajmują się jak gra chodzi(tak mi się wydaje). Ciekawym według mnie rozwiązaniem
> byłoby to że recenzje powinny być podzielone na 2 częśći oraz 2 oceny. Jedna opisująca
> samą grę pod katem fabularnym i rozgrywki bez patrzenia na technikalia(grafika,optymalizacja,błędy
> itp.) do tego ocena, zaś 2 część jak i ocena wystawiana byłaby grze pod kątem grafiki,optymalizacji
> i innych technicznych rzeczy.
Ja też spotkałem z 5 bugów przez całą grę. Wszystkie 5 ja rozwalało, co przy grze o takiej długości jest ostro wkurzające. A rozdział oceny? Po co? Tak zabugowana gra jest jak książka, w której brakuje stron. Bezużyteczna pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioski wyciągnięte przez ubi = jeśli myśleliście, że to jest technologiczny gniot to poczekajcie na następną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 20:44, Numenpl napisał:

Wnioski wyciągnięte przez ubi = jeśli myśleliście, że to jest technologiczny gniot to
poczekajcie na następną część.


...bo i tak ją kupicie :D

I problem rozwiązany, możemy się rozejść;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byle tylko Anglia z okresu "Kuby Rozpruwacza" dała rade i będę w 250% zadowolony xD
> Czekam na taką cześć serii jak koń na marchewkę, chciał bym ją dostać dopięta na ostatni
> guzik - reszta się nie liczy ^^ [no ok, może klimaty Japonii z okresu panowania Nobunagi
> jeszcze bym chciał wciągnąć równie mocno co w/w Anglię]
Co do Japonii - dokładnie się z tobą zgadzam, to mogłoby być genialne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz walną tekst o tym, że PC jest dla nich najważniejsze, kochają graczy którzy wybrali tę platformę i w trosce o ich zdrowie psychiczne przesuwają premierę na 2017.

Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować