Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzeci sezon The Walking Dead na pewno nie w tym roku

9 postów w tym temacie

Pierwszy sezon bardzo mi się podobał ale drugi to kompletne dziadostwo, skoro gry od Telltale nie mają faktycznego gameplay''u - uważam że są bardziej interaktywnym filmem, to logicznym jest że fabuła powinna być najmocniejszą stroną. Udało się to osiągnąć w przypadku pierwszego sezonu oraz "The wolf among us" tymczasem nie mogę stwierdzić że ktoś wysilił się przy tworzeniu dobrej historii w przypadku sezonu drugiego TWD skoro gramy dziewczynką w przedziale wieku 10-13 lat, w czasie zombie apokalipsy, która z jakiegoś powodu jest uważana za lidera grupy z którą podróżuje i prawie każda decyzja na temat dalszych działań jest pozostawiana tej dziewczynce. Gdyby nie była to Clementaine tylko jakiekolwiek inne dziecko w tym wieku, a gra nie miałaby sezonu pierwszego, to taka sytuacja byłaby kompletnie debilna i raczej nikt nie stworzyłby czegoś takiego, tymczasem twórcy z jakiegoś magicznego powodu stwierdzili że dziecko będzie świetnym protagonistą w grze starając się o poważna fabułę i ciężki klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli trzeci sezon będzie kontynuował, pod względem jakości/zawartości,zwartości,konsekwencji i sensowności fabuły, "jazdę w dół", ruchem jednostajnie przyspieszonym, to może to być ostatni sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon byl świetny...drugi mial swoje momenty ale powierzenie liderowania małej dziewczynce bylo chybionym pomysłem i strasznie wytrącało z autentyczności walki o przeżycie grupki ludzi. Mam nadzieję, że trzeci sezon da juz spokój Klementynie i zaserwuje nam coś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi drugi bardziej się podobał, niż pierwszy. Był "mocniejszy" w odbiorze i też miał kilka świetnych momentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oni takiego szalenie fajnego szykują :D no mam tylko nadzieję że nie jakiegoś fps bo to im nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować