Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejny teaser, jutro pełen trailer

15 postów w tym temacie

Jak w opowiadaniu :)
Jesteś mula? Zaprzeczenie. Alp? Zaprzeczenie. Bruxa i dawaj na poczwarę z żelazem :)

Jeszcze kilka dni i nowy komp będzie testowany na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzje publikowane były wczoraj panie newsmanie, nie dziś.
Co do teasera... Jaram się tylko dlatego że to wampirzyca ^^ Swoją droga mam nadzieję że jakieś pojawią się w grze, prócz ekimmor i tego gościa od "Then fuck off".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie strasznie cieszy w większości widze na "różnych" stronach ludzie mówią, że będą kupować grę a nie nielegalnie pobierać :) Miło, że ludzie potrafią doceniać ciężką pracę CD Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak w opowiadaniu :)
> Jesteś mula? Zaprzeczenie. Alp? Zaprzeczenie. Bruxa i dawaj na poczwarę z żelazem :)
>
> Jeszcze kilka dni i nowy komp będzie testowany na maxa.
Taki pełny metraż od Bagińskiego to byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No jeszcze 6 dni panowie ! Dalej dalej. Nic nie czytam i nic nie oglądam do samej
> premiery. :D

To samo tutaj. :) Tylko jak mi w transporcie pudełko kolekcjonerki wygniotą, to zamorduję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko kolekcjonerki + pudełko styropianowe z figurką jest zapakowane w cienkie, kartonowe pudło z logo gry, a całość jeszcze upchano do usztywnionego (przeważnie) kartonu sklepu CDP, więc bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w skrócie kobieta i makijaż.... a następnie jego brak :D Jeszcze kilka dni i gorące powietrze buchnie z Peceta tworząc klimatyczny świat nowego a zarazem jak starego wiedźmina. Coś czuje że będzie potrzebne kilka dni urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z kolekcjonerki, szkoda mi było kasy na durnostojki, bo i tak nie mam gdzie tego wystawiać, a stuff z innych gier i tak leży w pudełkach. Mam nadzieję, że ktoś będzie miał radochę, bo zwolniłem egzemplarz ;)

Ja czekam na długi weekend przy Bożym Ciele. Mam zaraz dwa egzaminy na aplikacji, także nawet nie myślę o kupieniu gry teraz. Bo na pewno nie dam rady się obkuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować