Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - ponad czterominutowy zwiastun premierowy!

46 postów w tym temacie

> Twórcy przyznali się do downgrade''u grafiki szczegółowo opisując dlaczego i co zostało
> wyrzucone. ''Gra wygląda dobrze, ale nie tak dobrze jak wersja z 2013 roku'', ''tworząc
> grę nie znaliśmy jeszcze specyfikacji konsol nowej generacji''... Cholera :P
>
> News pochodzi z serwisu Whatifgaming niestety w opcji posta na telefonie nie mogę wkleić
> linku (?)
>
Czytałem to ze dwa dni temu. Nie ma co się podniecać. Wiadomo, że musieli iść na pewne ustępstwa wynikające z braku mocy nowych konsol. Pierwszy trailer był ich wizją, tylko wtedy nie posiadali jeszcze nawet specyfikacji tzw nextgenów. Mimo to wersja PC ma mieć dodatkowe opcje graficzne. A jak wydadzą szybko narzędzie moderskie to Wiesiek jak Skyrim za jakiś czas będzie wyglądał dużo lepiej. Inna sprawa, że ludzie tacy jak ja czekają na świat Wiedźmina, czyli genialną fabułę i klimat. Na samej grafice skupiają się tylko lamy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wampirzycy? Ja dalej sie zastanawiam, co to za potwor. Na poczatku stawialem na bruxe, ale po jej przemianie na ee tryb niewidzialny zabraklo mi pomyslow. Fakt, gdy slonce wschodzilo, to sie palila, wbijala sie Geraltowi w szyje, ale nie jestem przekonany, ze to jest wampir. Moze gra (jak juz wyjdzie :P) wyjasni wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, 19 maja się zbliża ... Przydałby się minimum tydzień urlopu :-D

PS: rodzaji wąpierzy jest zatrzęsienie. Jak kilka ubijem - to się dokształcim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Twórcy przyznali się do downgrade''u grafiki szczegółowo opisując dlaczego i co zostało
> wyrzucone. ''Gra wygląda dobrze, ale nie tak dobrze jak wersja z 2013 roku'', ''tworząc
> grę nie znaliśmy jeszcze specyfikacji konsol nowej generacji''... Cholera :P
>
> News pochodzi z serwisu Whatifgaming niestety w opcji posta na telefonie nie mogę wkleić
> linku (?)
>

Do niczego się nie przyznali, bo ta rzekoma "wypowiedź" nie pochodzi od nich, a pierwszy do newsów wrzucił ją PCLab, by podbić sobie licznik wyświetleń. Downgrade jest widoczny, ale też nie kosmiczny, dużą rolę gra tutaj kolorystyka, która w starszych buildach była o wiele lepiej stonowana. Teraz to tak trochę cukierkowo się zrobiło co psuje ogólny odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Twórcy przyznali się do downgrade''u grafiki szczegółowo opisując dlaczego i co
> zostało
> > wyrzucone. ''Gra wygląda dobrze, ale nie tak dobrze jak wersja z 2013 roku'', ''tworząc
>
> > grę nie znaliśmy jeszcze specyfikacji konsol nowej generacji''... Cholera :P
> >
> > News pochodzi z serwisu Whatifgaming niestety w opcji posta na telefonie nie mogę
> wkleić
> > linku (?)
> >
>
> Do niczego się nie przyznali, bo ta rzekoma "wypowiedź" nie pochodzi od nich, a pierwszy
> do newsów wrzucił ją PCLab, by podbić sobie licznik wyświetleń. Downgrade jest widoczny,
> ale też nie kosmiczny, dużą rolę gra tutaj kolorystyka, która w starszych buildach była
> o wiele lepiej stonowana. Teraz to tak trochę cukierkowo się zrobiło co psuje ogólny
> odbiór.

To nie jest wypowiedź redów? Kurcze no to nieźle mnie wprowadzili w błąd ci goście z newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 01:45, Ichvander napisał:

to sie palila, wbijala sie Geraltowi w szyje


A nie paliła się przez eliksir który wypił podstępny Wiedźmin :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 10:16, wolverine napisał:

> to sie palila, wbijala sie Geraltowi w szyje

A nie paliła się przez eliksir który wypił podstępny Wiedźmin :) ?


"gdy slonce wschodzilo, to sie palila, wbijala sie Geraltowi w szyje..." Wyciąganie z kontekstu i nie patrzenie na przecinki prowadzi do takich wniosków. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 04:41, pinoyz napisał:

Sparowało to srebrny miecz przedramieniem. Jak?


Bo może. ;)

Wydaje mi się, że to jeden z wampirów wyższych na miarę Regisa. Potężny, inteligentny i zabójczy, ale może przybierać bardziej ludzkie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle się prezentuje ten zwiastun. Gdyby nic nie powiedzieli, pomyślałbym, że to zwiastun filmu od Bagińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to mi chodzilo (o palenie sie od slonca) :P a z Twojej wczesniejszej wypowiedzi wychodzi, ze palila sie przez eliksir, ktory wiedzmin wypil. Czy czegos nie rozumiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 21:26, MisioKGB napisał:

Oglądałem jak tylko pojawiło się na benchmarku i muszę przyznać że poczułem klimat, to
będzie świetna gra.

You make my day - thx!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować