Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Gothic Complete Edition taniej o 80%!

12 postów w tym temacie

Zmieńcie cenę w newsie (15,98zł) bo po kliknięciu w linka jest 79,90zł. Albo wprowadźcie ten 80% rabat. Trochę wtopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf, na szczęście nie przegapiłem. Seria Gothic to jedna z najlepszych serii gier ever. Jedynkę i dwójkę z dodatkiem mam, ale trójki nie. Kiedyś miałem pożyczoną od znajomego, ale w dodatek w ogóle nie grałem. Teraz z przyjemnością to nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 16:01, Xavier455 napisał:

Hej! Promocja startuje od godz. 16:01 :)


Apropo - gdzie koszulki ??? !!! No ja się pytam - juz myślałem, że ci się zmarło :P

Mówie o tych jeszcze z walentynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 18:44, SupremeOrangeMaster napisał:

Noc Kruka po angielsku też ma problemy z dubingiem, tak jak wersja polska, czy też może
wszystko było nagrywane od początku? Jak w Nocy Kruka nie ma tych zmieniających się głosów
to chyba się skuszę :)

Zanim się skusisz na angielski dubbing, to sobie go najpierw posłuchaj np. na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanie do osób które zamówiły w/w pakiecik.

Posiadam wszystkie gry w wersji pudełkowej, jednak ciągnie mnie do zakupienia na platformie steam ( żeby mieć dostęp online do gry i nie martwić się ewentualnym uszkodzeniem płytki). Moje pytanie dotyczy języka tego pakietu. Czy Gothic jest tu w wersji angielskiej czy polskiej? Zależy mi na polskim dubbingu, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź w trakcie trwania tej promocji.

Pozdrawiam :)


EDIT - Doczytałem... :) prosiłbym moderatora o usunięcie tej wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 17:37, Martimat napisał:

> Hej! Promocja startuje od godz. 16:01 :)

Apropo - gdzie koszulki ??? !!! No ja się pytam - juz myślałem, że ci się zmarło :P

Mówie o tych jeszcze z walentynek!


Wielkie przeprosiny za mega opóznienie! Z powodu wielu zmian w gramie, niestety zaliczylismy mały (taaa) poślizg. Niemniej jednak, aktywnie zadziałałem w temacie, więc spodziewaj sie odemnie w poniedziałek wiadomości email :)
BTW teraz konkursy przejął Muradin.

Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Tobie dziękuję... serio - bo przez chwile myślałem, że wysyłam maile do mega korporacji, która niczego NIE DOSTRZEGA bądź udaje... Sam w takowej (sic!) pracuję - ale jest minimalne echo/odpowiedź... Czekam na odzew - wierzę w ten "kram" eee tzn. "gram" dzięsięciolecie ma być solidnie świętowane i "zroszone" - Zachodniopomorskie szykuje dla was propozycję - choć już miało sie do "stolycy" nie odezwać... Miłego wiikendu - a od poniedziałku ... rura - na cały świat! Wiedźmin przebije sagę Gothic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 01:38, Martimat napisał:

Bardzo Tobie dziękuję... serio - bo przez chwile myślałem, że wysyłam maile do mega korporacji,
która niczego NIE DOSTRZEGA bądź udaje... Sam w takowej (sic!) pracuję - ale jest minimalne
echo/odpowiedź... Czekam na odzew - wierzę w ten "kram" eee tzn. "gram" dzięsięciolecie
ma być solidnie świętowane i "zroszone" - Zachodniopomorskie szykuje dla was propozycję
- choć już miało sie do "stolycy" nie odezwać... Miłego wiikendu - a od poniedziałku
... rura - na cały świat! Wiedźmin przebije sagę Gothic!!!


Cześć, ponagliłem konkretne osoby, które teraz zajmują się oczywiście Geraltem ;) Jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję, że wyrobimy się na kolejne wale.... ;) Z tego co udało mi się ustalić na koszulki przyjdzie jeszcze chwilę zaczekać -_- ale dostaniesz za to dodatkowe bonusy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że Wiesiek 3 na biurku to jeszcze takie wiadomości :) Dzięki - musze sobie jakiś urlop na te dni w październiku ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować