Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

mama - descent 3 , syberia 1 , rózne strategie , MDK 2 , daikatana , deus ex , kleopatra , turok 2 , heretic 2 , tomb rider 3 , post mortem , próbowała też w d2 ale nie spodobało jej sie , tak samo jak heroes 3 :P namawiałem ją też do GTA Vice City ale jak doszedłem do misij w strudiu .... hehe , powiedziałem że bardzo trudno sie autami jeżdzi :p bo ona nielubi zrecznościowych :p

tata- brydż i czasem na necie ceny rakiet do tenisa sprawdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata - Titan Quest , strzelanki ( medale , far cry) ,Diablo 2 ,i czesto sprawdza poczte

Mama - schronisko.pl XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mam jak się "przyssie" do gry o swojskiej nazwie "Kulki" to nie ma zmiłuj się, tego dnia już sobie w nic nie pogram :/ Swoją drogą ciekawe jak gra polegająca na przemieszczaniu kulek może wciągać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama: pasjans choć żadko
Tata: mówi, że gry to badziewie ale gra czasem w Colina 04 na kierownicy która się dwa tygodnie temu się popsuła, a raczej pedały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec grał przed laty, dzień w dzień, w Quake 2. Teraz nawet się do komputera nie zbliża z niewiadomych przyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama głównie w pasjansa i dość długo dobrze że mamy drugiego kompa, jeszcze kiedyś w kulki które porafiła grać kilka godzin bez przerwy a i jeszcze jest mistrzem gry kurkę wodną nie mogłem jej pobić jej wyniku.

Tata głównie samochodówki (głównie NFS), ale najczęściej to chodzi po grupach dyskusyjnych o nurkowaniu czasami zagra w jakąś strzelankę a i lubiał bardzo Warcrafta 3 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja mama gra w jakieś takie chińskie czy japońskie układanie klocków, ale nie wiem jak to się nazywa ;-)
tata nie gra bo ma za dużo pracy, a w pracy też się posługuje kompem więc jak przyjdzie do domu to nie chce nawet na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata gra w Call Of Duty :P
A mama w nic, może czasem w pasjansa albo coś tego typu np. u siorki na kompie na linuxie w coś a la tretris czy cuś :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wam dobrze. Moi rodzice prawie w ogóle nie siedzą na kompie - chyba że ściągają jakieś głupie piosenki z epoki kamienia, i drą się że komputer się psuje od gier...obraz nędzy i rozpaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować