Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 15:30, 88Bonzo napisał:

Tata "pyka" w pająka (pajonka). Dwie rundki i wie że musi schodzić z komputera :P ah
to okrutne potomstwo :D


Haha u mnie tak samo może ja to ty a ty to ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak :

Tato gra w :

-Gothic (1) (przeszedł z 3-4 razy :p.)
-Gothic (2) (przeszedł z (2-3 razy :D.)
-Gothic (2 + Noc Kruka) z (5 razy.)
-Gothic (3) (przeszedł 2 razy ^^.)
-Age of Empires 2 (przeszedł 2razy) ^^.
-Heros III (grał ze mną po nocach ^^ i to b.często, ach chętnie bym jeszcze z nim zagrał, ale niestety gdzieś zgubiłem płytkę :/, to były czasy ^^. Zaś kampanię przeszedł 1 raz)
-Far Cry (pomagałem mu nawet jeździć jeepami i pływać motorówkami, bo nie najlepiej mu to wychodziło :PP.)
-CoD1, Cod2 (po 2 razy)
-MoF (1 raz)
-Max Payne 1
-Max Payne 2
Wiele Wiele innnnyyycccchhhhh :p.

A co do Mamy próbwałem ją kiedyś namówić na H3 ale nie dało się :p...
-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, nie wyobrażam sobie mojej rodziny w komplecie fragującej na LANie w ET lub Quake''a :P Po prostu w moim domu gra młode pokolenie, a starsze nie potrafi zrozumieć idei i myśli przewodnich gracza ;] Co prawda mama czasem na laptopie pocina w Pająka, ale do e-gamingu ma się to daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata to ogólnie FPS..Wolfenstine, Painkiller, MoH, CoD, Max Payne 1, Serious Sam, i jeszcze jakieś tylko nie pamiętam. A mama to się kompem nie interesuję, tylko tak raz na 2 tygodnie wejdzie na 15 minut, bo coś do pracy potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim domu rodzice nie grają w gry komputerowe. Tylko tata jak kupie jakąś nową grę to on musi ją "przetestować". Jak mu sie spodoba to zostaje na twardym dysku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:50, Piotr 2 napisał:

W moim domu rodzice nie grają w gry komputerowe. Tylko tata jak kupie jakąś nową grę
to on musi ją "przetestować". Jak mu sie spodoba to zostaje na twardym dysku. :-)


Bez urazy ale to jest głupie i ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata jest wielkim fanem "Atlantisa"; oprócz tego cały czas męczy gierki na GameBoy''a (Mario, Tetris, Metroid). No i "Pająk"; jak do niego usiądzie to ja na dobrą godzinę mogę zapomnieć o kompie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu matula grała w grę "Bait". Możecie nie znać, bo to logiczna gra od Playa (wydawnictwa xD).

Z tatą lepiej, bo w wolnych chwilach grywał w PESy, jednak już mu raczej przeszło. Teraz to tylko N-K wieczorami jest włączona x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha kiedyś jeszcze na Comodore 64 mój ojciec grał w szachy a potem na jakimś kompie szrocie mu zainstalowałem. Haha a moja mama to normalnie i tutaj nie ma żadnej ściemy !!! Zarywała nocki nad pasjansem jeszcze z windowsa 98 i sobie rekordy zapisywała .. Pamiętam raz jak usiadła o 21:00 to o 3:00 nad ranem skończyła ale lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata gra w:

Serious Sam 1(przeszedł 17 razy).
Serious Sam dodatek do 1(24 razy przeszedł)
Moratl Kombat 2(było kiedyś w cliku pocinamy w to razem)

A mama:

W pasjansa
jakieś tetrisy
i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie którym zazdroszczę takich nowoczesnych rodziców, ponieważ moi mają swoje lata. Wiadomo rodziny sie nie wybiera, ale zawsze sie ją kocha ;) . No i niestety moi rodzicie w nic nie grają, jedynie ojciec popatrzy na necie o tym i owym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:55, mariusz123 napisał:

ostatnio gram z moim tatą w pesa i fifę. powiem że dobry jest.
gra jeszcze niekiedy w jakieś fps-y oraz rts-s od czasu do czasu.

Ach! Właśnie... zapomniałem dodać, że mój tata grał (teraz już baardzo rzadko) ze mną w FIFĘ :) . Ech, to były czasy... albo w Colin McRea, :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować