Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Mój tata w nic nigdy nie grał, nie gra i nie zamierza. Co więcej, przeciwny jest temu szatańskiemu wynalazkowi jakim są "gry komputerowe". Mamy nawet nie obchodzi komputer, więc jej nie uwzględniam ;). Może to i lepiej, że nie grają... więcej czasu dla mnie, chociaż mam jeszcze siostrę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nie gra w nic, a ojciec też, ale lubi popatrzeć jak ja gram. I dobrze...przynajmniej nie zajmuje mi kompa jak niektórym z was i gra w warcaby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi starzy nie grają , no może ojciec czasem w kierki, ale stara to kompletne zero.Czasem siądzie tylko na neta żeby spojrzeć na nasż klasę.ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:30, Dindane17 napisał:

Moi starzy nie grają , no może ojciec czasem w kierki, ale stara to kompletne zero.Czasem
siądzie tylko na neta żeby spojrzeć na nasż klasę.ŻAL


Szacunek do Twoich własnych rodziców, aż bije z twojego postu (sarkazm!!!). To jest dopiero ŻAL do n-tej potęgi. Smutno mi się robi, gdy coś takiego czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nie grają w żadne gry, ale kolega ma mamę która uwielbia grać w simsy, na które mój kumpel ma uczulenie. No cóż, nie ma lekko. Choć przyznam że chętnie sam bym w simsy zagrał gdyby były tańsze parukrotnie, bo jak na razie szkoda pieniędzy.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama kiedyś zajmowała mi całe dnie siedząc przed komputerem i ostro naparzając w... Zumę. Spędzała przy tym długie godziny, a ja biedny zmuszony zostawałem do wyjścia na podwórko lub do posprzątania czego tylko popadło. Dodam, że nie miałem jesczze wtedy konsoli.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja mama gra w Tibię (proszę się nie śmiać)

Jeździ na zloty i takie tam...

W sumie kupiła sobie osobnego kompa i osobny net, więc nie narzekam:PP

Jeździ na zloty i takie tam.

Gra na Harmoni jako Galadriela Angel (ciulowa ksywka xddd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 08:22, Alexei Kaumanavardze napisał:

A moja mama gra w Tibię (proszę się nie śmiać)

Jeździ na zloty i takie tam...

W sumie kupiła sobie osobnego kompa i osobny net, więc nie narzekam:PP

Jeździ na zloty i takie tam.

Gra na Harmoni jako Galadriela Angel (ciulowa ksywka xddd)


Heh, nie wiedziałem że dorośli grają w tibie to sie zaczyna robić plagą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby grali w tibię dorośli, niż dzieci atakujące rodziców rzeczami np. krzesłem. Mój tata gra w battlefielda 2 i tekkena 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec gra w Sapera i Kulki. Pamiętam jak niegdyś grywał (na początku tego roku grał po raz ostatni) w Seven Kingdoms: Ancient Adversaries xP To było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie akcje na lekcji fizyki co nauczycielka powiedziała kiedy przyszedł kolo po długej nie obecnośći.
Nauczyciel-XXX wreszcie wróciłeś:) chory byłeś
Klasa-Gdzie chory caly czas grał
Nauczyciel-Serio? a wco grasz? ja kiedyś grałam w Tibie i nawet wysoki lvl miałam ale przestałamxD
Klasa-O_o zonk hahaha

Może nie rodzic ale nawet nauczyciele którzy uznają że PC to zło, przerwacją w głowie potrafią być rozrywkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata czasem w jakiegoś "DeEsJota" :) Ostatnio mu Wormsy chciałem pokazać, ale mu się na laptopie kie chciały uruchomić:) A mama - różnie - Raz zagra w pinbala albo jakiegoś Warblade''a (klon space inwaders) (zresztą w te 2 gry jest nie do pobicia:P) A - czasami zagra w jakąś grę z serii Lotus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować