Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Mój tata grał kiedyś dużo w symulatory lotu (przede wszystkim genialne F-22 ADF), Future Copa, Age of Empires 2, Knights & Merchants, Dispela, Najdłuższą podróż... ogólnie to w dużo gier grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama to tylko w Simy, jak dałem jej Raymana to zapytała się czy nie mam czegoś bardziej... krwawego, chyba dla żartów, ale nadal twierdzę, że krwawe instynkty mojej mamy nadal w niej drzemią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Moja mama to grała w Baldurs Gate, Icewind Dale, Duke Nukem 3D, Pasjans, Might & Magic 7, Heroes III...hmm...RF online, Metin 2, Rohan Online, a obecnie razem gramy w Perfect World.

Natomiast tata w...cholera dużo tego...prawie wszystko co ja, a w większość razem przez LAN, przytoczę może te w które naprawdę dużo: Steel Panthers, Battle Island, Jagged Alliance 2 (2,5), UFO1,2,Afterlight,Aftermatch i co tam jeszcze było z ufokami :P, Panzer General, Pacific General, Gunship 2000 (:D), Tiberiun Sun, Medieval Total War (dwójkę sam mu kupiłem z dodatkiem, się rozumie na gram.pl :P), Shoguna też coś pogrywał, Serious Sam (haha razem się super w coorp. grało), Heroes III (boże, ileż to tych gorących pośladków było :P), no a aktualnie to razem zwiedzamy MMORPG :P.

Dobra chyba dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice wogóle nie grają na komputerze. Tylko se siedzą na internecie. Najczęściej na onecie i wp. Rodzice nie znają się wogóle na grach. Nie wiedzą czym się różnie gra RPG od FPS''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakie gry ? Teraz w żadne, ale kiedyś... tak, kiedyś grali. Pamiętam jak mój ojciec zarywał noce grając w Delta Force, a potem w Delta Force: Land Warrior, choć to drugie nie za bardzo przypadło mu do gustu :P. Natomiast teraz jak już pisałem nie grają, głównie pewnie z powodu braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam fajną macie co niektórzy rodzinkę. Najbardziej rozwalił mnie dziadek co przeszedł coda. ale w sumie moi starzy też nie są źli. Starsza to w sumie tylko po necie buszuje a natomiast mój starszy to grał prawie we wszystko to co ja. a mianowicie: Test Drive Unlimited, większość gier związaną z II wś. a teraz gra w Operation Flashpoint + jakieś tam dodatki :P, grał jeszcze w GTA 3, GTA San Andreas, wszelkiego rodzaju NFS również w CODA ^^, no i nieudana gra w fife 08 :P a czemu nieudana ? brak obeznania w klawiszologi a na padzie nie umie grac w takie gry xD. No i to by było na tyle

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no to tak
ojciec nie interesuje sie za bardzo grami, starszej daty czlowiek...
a za to mamuska pogrywa namietnie we wszystkie mozliwe scigalki, pasjaniki i jakies casualowe gierki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy najwięcej bo prawie non stop jak siedzi na kompie gra w World Championship Snooker 2004 (sam często pogrywam) i w NFS''y okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ogółem siedzi w necie, a czasem gra w gry typu arkanoid (Jardinais 1 i 2, Breakout...itd.), a mama grała kiedyś w pasjansa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować