Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

A ja mam problemik bo moja mama gra w literaki i nei ma kiedy bo albo w parcy jest albo ja na kompie tylko w nocy i sie ciagle klocimy z tego powodu. I ona gra tam w nocy po 3-4h. Ale woli grać w dzień ale jak bedzie grać w dzień to kiedy ja bedę grać. Ona zalozmy od 15-20 A ja 20-21.30 ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz przekichane. U nas na początku każdy z rodziny miał godzinę grania. A teraz Tata po 3 godziny w pasjansa pająka daje. Nic mnie bardziej nie wkurza niż gdy czekam długo, już rozłożona ostatnia talia, wygrywa (najtrudniejszy poziom) i od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nie grają zbyt dużo na kompie ale jak już mają w coś zagrać to wybraliby na pewno jakieś bardziej starsze gry takie jak np. mario bros, mahjong i czasami pasjans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mama siada, to gra tylko w jedną grę. Taką prostą produkcję, w której trzeba strzelać kulkami. Swoją drogą jest w tym dobra. Kiedyś kilka razy grała w windowsowego pasjansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama kiedys grala moze 2 razy na miesiac w pajaka pasjansa teraz juz czesciej kilka godzin w tygodniu siedzi na nasza-klasa a starszy w nic nie gra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie całe szczęście tata gra tylko w Tekkena czasami, i Burnout Paradise - zachwyca się kraksami i grafikąx Na PC w nic nie gra, ogólnie tylko jak znajomi przyjdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

Mama: Pasjans, taka gra, gdzie trzeba łapać spadające jajka w kurniku, kilka starszych lub freewearowych gierek gdzie sie stateczkiem lata i strzela w nadlatujące statki, czasem sporadycznie jakieś przygodówki.

Tata: Pasjans, Silent Hunter II (od czasu do czasu), symulacje bilarda, przygodówki.

Ale nie mogę powiedzieć, żeby byli hardkorowcami ^^ No i lubią też czasem pooglądać w co to ja też grywam, szczególnie jak jakaś nextgenowa grafika lub jakaś strategia. A co najważniejsze: uważają, że jak gra z sensem (strategia, RPG, przygodówka) i zmusza do myślenia to jest fajnie, że w to gram (zakładając, że nie za długo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie wygląda tak szaro, nawet bardzo kolorowo ;)
Mama nie gra w nic, w ogóle ja komp nie interesuje.
Tato ma kompa w pracy (na szczęście) i tam łazi po necie, gra w karcianki typu pasjans. W domu gra rzadko w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nie gra w ogóle, a tata to od czasu do czasu gra w jakąś starą gre wojenną (nie znam nazwy) i czasami w jakieś gry ekonomiczne. U mnie rodzice raczej nie przepadają za komputerem. ;) Wolą pooglądać sobie mecz w TV lub jakiś film na DVD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.-" Moja mama gra na szczęście tylko w pracy w jakiegoś tam pająka, za to tata jak się przyklei do swojego zakichanego Countera (ogólnie nie przepadam za strzelankami :D) to się nie odklei przez kilka godzin. Poza tym, jak siądą to Allegro we dwoje... ludzie, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować