Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Moj tata gra (jeśli ma czas, a ostatnio go nie ma wcale :P) w RPG glownie klasyczne ale czasem cRPG albo hack and slash tez, z rzadka strzelanki , natomiast mama hmm czasem uda sie ja zaciagnac do jakiejs gry gdzie sa piekne widoki natura i te sprawy, ale i tak maksymalnie 15 minut :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim mój tato zawsze grał w kulki od jakiegoś roku staram sie go do kompa a i teraz do ixboxa zaciągnąć i tak już w pesa grał devil may cry 4 a teraz staram sie go nauczyć jak grać w CoD 4 ale ktoś kto nie ma praktyk z muszką i klawiaturą (w FPS) to teraz ma problem z zajażeniem że jeden analog to od nóg (chodzenie) a drugi od głowy (oglądanie sie ), chcielibyście go uwidzieć jak trening na tej srzelnicy szedł tzn jak pierwszy raz dostał pada do ręki to zamiast celować krzyżykiem co był na ekranie to próbował kolimatorem co jest na broni :P normalnie dało się tażać ze śmiechu dopiero jak mu pokazałem że jak chce sobie mierzyć kolimatorem to musi przytrzymać LR to coś załapał bo tak to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama grała kiedyś w kurki wodne i kulki. Tata grał we wsystkie quake''i, unreale. Ogólnie fpsy, rtsy i samochodówki. Ale ostatnio nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec : Quake 3, Colin, Kulki
Mama : nic, komputer to zuo, pożeracz czasu, uzależniacz, a do tego zżera prąd i trzeba płacić za internet ! gry ? po co, można ściągnąć ! (niestety mentalność poprzedniego pokolenia w większości jest taka ;))
Siostra :
- TES III : Morrowind (tutaj odkryłem jej skłonności kleptomańskie [tak to się pisze ?], bo zamiast robić zadań itd. wolała kraść wszystko co się da i jest warte więcej niż 1 g - miała chyba 40 czy tam który poziom)
- The Sims - bo dziewczyna ;)
-Gothic (jedynka) - do tej pory nie może zapamiętać jak dojść do obozu sekty :D straszne ma problemy z orientacją w terenie
- Black and White - dobra w to była ;)
- Diablo 2 + LoD - przeszła zabójczynią podstawkę + dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec:
- GTA: SA, żadne misje, tylko ogólna rozwalanka wszystkiego :P
- Euro Truck Simulator, 35 lat jeździł "truckami" to po prostu ta gra jest dla niego ósmym cudem świata, grafika w miarę oddaje realność, i do tego da się jeździł z towarem do miast, do których ojciec w realu jeździł. Sam też gram w to :P
- CoD4, nie gra, ale ogląda jak film, gdy ja gram... xD
- Zemsta Urzędasa, podpatrzył jak grałem i uznam że gra "bekowa"... no to pika :)

Gra jak jestem w pracy, czyli pewnie już śmiga :)

Mama:
- nie gra wcale... cytaty powiedza wszystko: "wyłącz to pudło", "wyłącz ten telewizor", "taki stary o bajki ogląda" (mowi tak jak gram w gry)... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata: Call of Duty, Far Cry, Stalker, Medal of Honor, Crysis - wszystkie części gra, ale oczywiście nie na raz xD

Moja mama: Mahjong i Nasza Klasa (to ostanie to nie jest gra, wiem o tym, ale zaczyna być podobna do tibi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec grywał za czasów swojej młodości w MDK albo Raptora, a ja razem z nim.
Na dzień dzisiejszy spędza 4-5 godzin na PokerStars próbując nie przerżnąć tego co tam wpłacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec grał kiedyś w stare gry na konsolach - a było tego dużo więc nie będę wszystkiego wymieniał - min. Sonic, Diggers, Furry of the Furries, Tekken 3, Driver 2, Silent Hill, Resident Evil 3.
Na kompie: MoH: AA, Call of Duty, James Bond: NightFire, Alone in the Dark: Koszmar Powraca.
Mama w ogóle nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować