Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Moja mama gra zazwyczaj w gry logicznei czasem gry typu guitar hero. Tata odkąd pamiętam gra razem z nami we wszystko, ostatnią grę którą przeszedł to call of duty 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:25, Findan napisał:

Mój tata ostatnio gra w Neverhooda :)... btw świetna gra polecam !



Moi oboje rodzice w to grali i też polecam :P
Ponad to mama grała w Diablo I i była w nim lepsza ode mnie! Ale miałem wtedy z 10 lat... W Diablo II też grała, przeszła na wszystkich poziomach... tylko jakoś nie mogłem jej przekonać żeby po sieci zaczęła grać :P
Oprócz tego grała w Warcrafta II (też była lepsza ode mnie i musiałem ją prosić o pomoc w niektórych misjach kampanii ale to dawno było... teraz by nie miała szans :P ) oraz w starego Prince of Persia. Taaaa ja leżałem i płakałem w kołysce a ona się zagrywała w najlepsze. Na szczęście już jej przeszło i tylko czasem w Mahjonga gra na kurniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc moja mama gra w gry typu Pasjans, a tata to już inna bajka- Medal of Honor Allied Assault oraz Pacific Assault, Call of Duty 1 i 2, Silent Hunter III, Kompania Braci, Toca Race Driver 3, Twierdza itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staruszek to maniak wojenek ale nie zaliczył ich dużo, bowiem są to tylko: COD1 i 2, MOH:AA i Iron Storm. Pamiętam, że Mateczka też tam pogrywała w serię The Sims, którą interesowała się moja siostra. Gramowiczami to oni raczej nie są xD i chyba nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec gra w Kulki, Zumę i Sapera. Poza tym ciupie w Seven Kingdoms Ancient Adversaries i to mniej więcej wszystko. Za pierwszym razem tak się wciągnął, że skończył grać o 01:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:43, Vanmati napisał:

Mój tato ma całą kolekcję Call Of Duty 1,UO,2,4,cały czas mógłby w to grac.


Wow super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować