Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Mojej mamie spodobał się ostatnio SPORE....a tata się cieszy gdy przywożę do niego ,,bitwę o śródziemie,,...jest również fanem ,,conflict desert storm ,, ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:10, budzicielka napisał:

mama, jak już zdecyduje się w cokolwiek zagrać, to jest to tylko mahjong. nic innego.
i choćbym starała się nie wiem,jak mocno nic nie da się zrobić :). nie chce kobita i
już ;)


Mahjong kozacka gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem X360. Tata zawsze sceptycznie nastawiony do gier przyglądał się jak gram w Test Drive Unlimited, po czym uznał, że chce spróbować :) 1 godzina z głowy, bo przez tyle nie mogłem go przegonić sprzed telewizora:) Mówi, że kupimy jeszcze jakąś grę wyścigową a on dokupi sobie drugiego pada i razem sobię pogramy:P SUKCES - mój tata pierwszy raz grał w jakąś grę... grał BA! - on się w niej zakochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj staruszek kiedyś namiętnie pogrywał w Tzar i w Dune 2000 (ja zresztą też) a ostatnio w Empire Earth lecz niestety tylko z kodami:P pamietam też że na NESie łupał ze mną w Contre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata gdy przychodzi z pracy to gra w Sniper Elite z kolegami.. i ostatnio go wciągnęło spore.. (nie wiem czemu <hahahaha>)

Zaliczył coda 2,4. Szczególnie podobają mu się gry wojenne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:26, PonuryŻniwiarz napisał:

> Moja mama gra tylko w pasjansa :].
Moja też gra w pasjansy,ale i także w mahjonga ;)


A moj stary grywał na nesie w Mario :P ha im better:P (dzień i noc aż nie skończył)

A jak kończył prince of Persja to mi zadzwonił żebym do pracy do naszej Apteki podjechał ja przyjeżdżam a ten podniecony patrz tego bosa nie trzeba było bić tylko przez niego przejść _^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata gra w sporo tytułów. Do jego ulubionych należą seria Gothic, seria Heroes Of Might and Magic, Half Life, Doom 3. Moja mama natomiast głównie w pasjansa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować