Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Haha xD
Mój tato kocha klasyki. Gra sobie czasami w Cezara III, Rally Championship Extreme i Operation Flashpoint. Musze przyznać, że w tym ostatnim jest nawet lepszy ode mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi grają! Tato w strategie Sudden Strike''a 3 przeszedł teraz gra w Rusa a czasami w M&B. Mama natomiast w Simsy 3... standard xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama w gry komputerowe nie gra. Ale w planszowe czasem zagra. Np. w chińczyka ostatnio grała. Tata kiedyś grał, teraz nie ma czasu. Ale dzięki niemu mam Najdłuższą podróż oraz Knights and Merchants, z czego to drugie jest moje, bo dostałam na Dzień Dziecka kilka lat temu :D Kilka czyli najprawdopodobniej więcej jak 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muj stary to w rezidenta 4 grał całą noc i cały dzień a stara tylko niekiedy :{a tera to stary gra tylko niekiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo za błędy ortograficzne i jakże pieknę wyrażenia o rodzicach. A odnośnie tematu to u mnie grają tylko na kurniku w pana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama w zasadzie konsoli i komputer nie dotyka ;D Teraz już rzadziej tata, chociaż czasem w Dragon Age''a pocina albo częściej w Wiedźmina. Jakieś 6, 7 lat temu na PS 1 grał w Xenę ( swoją drogą naprawdę mamy obaj do tej gry sentyment) w Spyro :P i Collin''a ''02 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 20:39, re4 napisał:

muj stary to w rezidenta 4 grał całą noc i cały dzień a stara tylko niekiedy :{a tera
to stary gra tylko niekiedy

Widać, że bardzo kochasz swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesmiertelny Colin 2, chyba malo ktory ojciec nie zainteresowal sie nigdy czy to colinem czy ktoryms ze starych nfs''ow. Moj np. namietnie pocinal w starenkiego nfs 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. To były naprawdę dobre czasy. Gry się rozwijały, ale miały niesamowitą grywalność, a pomysły twórców był świeże, więc gry z tego okresu są naprawdę dobre. Nie rozumiem osób, które śmieją się, a bo to ma kanciastą grafikę, a tutaj muzykę komponował jakiś dzieciak, bo brzęczy. Tylko, że gdyby nie to to teraz nie mielibyśmy tych wszystkich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 02:00, Izrafel92 napisał:

Niesmiertelny Colin 2, chyba malo ktory ojciec nie zainteresowal sie nigdy czy to colinem
czy ktoryms ze starych nfs''ow.


:D

Moj pocinal wlasnie w Colina 2 i NFS High Stakes a.k.a. Road Challenge. Tego pierwszego nawet sam sobie zainstalowal, co jest ciekawe, bo na ogol uznaje gry za strate czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata z młodym pograł w FIFE 11 kilka minut, potem powiedział, że się zmęczył :D Ogólnie to grał ze mną i bratem jeszcze w Little Big Planet. Pamiętam jak mi każdą grę instalował gdy byłem jeszcze tak ok >10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam coś powiem. Mój tata gra w Age of Empires 3, w dodatku ma klan! w aoe pyka już chyba ze 4 lata i ciągle mu się nie znudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj Padre to istny maniak.Przychodzi wolny weekend i prawie nie odrywa sie od monitora.Ostatnio jak mu dalem swoje konto to glownie zagrywa sie w Battelfilda 2 po sieci,a wczesniej Age of Empires 3 katowal,dobil nawet chyba do 90 lvl jakas nacje.Od czasu do czasu siadzie do settlersow i civ''ki:)Raczej maniak strategi taki jak ja no coz po kims sie to ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować