Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Mój papa nie jest jakims zapalonym graczem, jeśli zapytać go o gry to najlepiej wspomina dwie-Call of Duty 2 i Operation Flashpoint, ale ostatnio mało gra (czasem w niedzielę trochę pobawi sie jakimiś grami, ale najwyżej po 2 godzinki). Mama nie gustuje w grach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasów świetności PS1 ojciec grał dosłownie we wszystko, ale głównie upodobał sobie Resident Evil, Diablo, Crash Bandicoot, Tekken oraz wszelkiego rodzaju multiplayera.
Potem po przejściu na PC we dwóch, coraz rzadziej, graliśmy w FIFA, NBA i ''jakieś-tam-wyścigi'' ;). Teraz nie gra w nic.
Mama, standard - pasjans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice w nic nie graja ogólnie uważają że to strata czasu.Rodzice męża mama nic tata wyścigi jakieś,golf.
Natomiast nasze dziecko ;) jak się kiedyś wypowie to będzie narzekać że ciągle zajmujemy konsole ;).Na razie ma 2 latka więc nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama komputer omija z daleka a ojciec swego czasu pogrywał w szachy. Za to dziecko mi wcześnie zaczyna - niecałe 3 lata. Gramy razem w Purple Place czy coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec kilka razy dał się naciągnąć na symulację F1 na rFactorze. Mama to co najwyżej quiz Buzz! na PS3 ze dwa razy grała ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:16, kasiabartek napisał:

Moja Mama parę razy zagrała w grę Kula World. Niedawno uruchomiłam psxa specjalnie dla
niej.


Argh, jak ja tej gry poszukuję...

Ojciec pocina w Brydże, matka zaś ulubiła sobie Zumę, Luxora i pochodne. Potrafi grać kilka godzin cięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ś.p. ojciec całymi dniami zagrywał się w Warcrafta 3 i Neverwinter Nights. Neverwintera to zmęczył chyba parę razy z oficjalnymi dodatkami + setki pościąganych z sieci nieoficjalnych dodatków. Okrzyk "Pokażę Ci co znaczy ból!" z zestawu dźwięków jaki sobie dla swej bohaterki wybrał czasem mnie nawiedza w koszmarach, tyle razy go słyszałem ;]. W inne, głównie podobne ;], gry też grał. W spadku zostało mi po nim ze sto oryginałów z owych czasów i z kilkadziesiąt numerów CDA ;]. Wcześniej jak byłem mały, gdy kupił do domu wypasionego spektruma, to jego ulubionym zajęciem było kopiowanie gier programem(!!) copy copy i katalogowanie alfabetycznie całej szuflady setek gier na kasetach ;].
A matka, no cóż, to inna historia. Po śmierci ojca, póki jeszcze mieszkaliśmy razem, ledwo udało mi się ją nauczyć korzystać z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 22:29, Hartus napisał:

Nie wiem czy zazdrościć czy współczuć tym, których rodzice grają w gry :)


Zależy ile kompów w domu:)

U mnie mama gra w Bejeweled i w Diablo jedynkę i dwójkę. Drugą część tak polubiła, że w tej chwili mam zagwarantowany zakup trzeciej części bez względu na cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno dawno temu tata grał w pierwsze Prince of Persia (ach te pikselki) :D Teraz to tylko Jardinains 2 od czasu do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem jeszcze małym dzieckiem, często grywali (oboje) w Prince of Persia i Dune II :D Tym sposobem w swoją pierwszą grę zagrałem w wieku 2 lat.

Z czasem mama przestała grać tak często (może nie licząc wormsów), ale nadal jest zainteresowana grami (wie więcej o sc2 niż można by się spodziewać)

Tata grał jeszcze długo (sc1, earth 2140, dune 2000, emperor: bfd, tiberian sun, generals, PoP tSoT, NfS Most Wanted) ale ostatnio przestał niemal zupełnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować