Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

moj ojcie gra tylko w Diablo 2 i tylko barbarzynca od kiedy wyszlo Diablo nigdy nie gral inna postacia i nigdy jeszcze nie przeszedl Diablo na piekle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Moja matka to jak już w coś gra (bywa to chociaż bardzo rzadko) to w pasjansa lub Mahjong... Jeśli chodzi o ojca to czasami jakiś RPG ale bardzo rzadko, a tak to samochodowe tematyka wyścigi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem rodzicem i gram w Wolfensteina, he, he! Właśnie generał Zeta mnie zglebił. A najbardziej lubię serię Elder Scrolls. Wszystkie. A pasjansa nie lubię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata coś swego czasu grał w GTA IV i S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla i chyba jeszcze w NFS: Shift 2 ale teraz już nie ma czasu. Czasami jeszcze ze mną zagra w Wiedźmina 2 a mama tylko w pasjansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec HAWX2 , RaH66 Comanche vs Ka52 Hokum , Lock ON i silent hunter....ale gra rzadko.
Matka Mario...Mario....Mario...i to by było tyle....gra jeszcze rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 08:40, muniok napisał:

Witam!!
Moja matka to jak już w coś gra (bywa to chociaż bardzo rzadko) to w pasjansa lub Mahjong...
Jeśli chodzi o ojca to czasami jakiś RPG ale bardzo rzadko, a tak to samochodowe tematyka
wyścigi ;]


Witaj!.Podpowiedz swojej mamie,że fajna jest gra Mario,tam są też platformowe,ewentualnie gry przygodowe lub planszowe,ewentualnie logiczne.To są gry darmowe,chyba,że okaże się płatna,to wtedy jeśli chcę przejść na dalszy poziom dokupuję np.itemy z mojej paysafecard,ale staram się wyszukiwać gier darmowych.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ciśnie w Puzzle Agenta ( a raczej cisnęła, teraz po prostu czeka na kolejny odcinek ).
Tata w staruśkie GTA ( 1 i 2, trójki nawet nie rusza O.o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja mama na komórce gra w block breaker 2 i na kompie w mahjonga ;pp i w simsy 3 na laptopie
Tata gra w bubble shoter na necie, w pasjansa pająka, Dirt 3, gran turismo 5, dirt 2(w to najczęściej ) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować