Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Mój Tata gra w każdego CoD-a jakiego tylko złapie. Black Opsa przeszedł szybciej niż ja. Generalnie lubi pograć w każdego dobrego FPS-a. Czasami jest gotów nawet dorzucić parę złotych na zakup gry. Od czasu kiedy kupiłem kierwonice zaczął grać też w samochodówki. W F2010 był moim inżynierem :). Mój Tata nie jest wielkim fanem gier, ale potrafi posiedzieć do pierwszej w nocy. Mama gra w Pasjansa,a kiedyś była fanką Mahjonga. Również zaczęła grać w samochodówki po zakupie kierownicy. Najchętniej jeździ Jaguraem w TDU :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 12:12, Eternal101 napisał:

Moja mama gra w.... WoW''a, poważnie, i swego czasu zagrywała się w Diablo 2.


Fajnie się masz. Przynajmniej rozumie to że chcesz sobie kupić grę.

Mój tata lubi grać w NFS ale nie podobał mu się Most Wanted (2012), według niego najlepszy był The Run i Shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:33, Gladki24 napisał:

> Moja mama gra w.... WoW''a, poważnie, i swego czasu zagrywała się w Diablo 2.

Fajnie się masz. Przynajmniej rozumie to że chcesz sobie kupić grę.

Mój tata lubi grać w NFS ale nie podobał mu się Most Wanted (2012), według niego najlepszy
był The Run i Shift.


Ten nowy MW jest strasznie kiepski, The Run to chociaż fabułe miał ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama swojego czasu grała namiętnie w Mahjonga z bodajże jakiejś części Hugo. Do dziś pamiętam scene - ja szkrab może 5-6 lat idę do pokoju mojej mamy bo coś słyszę a godzina jakoś koło 1-2 w nocy, a moja mama bezprecedensowo gra i nawet na mnie uwagi nie zwróciła. Kochana rodzicielka. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat przypomniał mi, że to dzięki tacie i jego zamiłowaniu do Amigi oraz wszystkich gier na tamtą staruszkę i ja teraz spędzam dni przed blaszaczkiem :)

Grywał w Wolfenstein, w Railroad Tycoon, Ports of Call, Wings of Fury...pomagał jak utknęłam gdzieś w Super Frogu czy Dizzy...teraz niestety po tygodniach wspólnej gry w Diablo 2 i po paru przejściach Mass Effecta osiadł na słonecznych farmach Facebooka i uprawia marchewki, ale wychował sobie godną następczynię i mam nadzieję, że mój syn będzie kiedyś i mnie tak dobrze wspominał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównie dostrzegam gry typu Mahjong, Bubble, itd. Głównie na Facebooku, ale zdarza się również, że mama gra na Kurniku, bądź na gry.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ostatnio coraz częściej podkrada sobie mój tablet i gra sobie w gry jakie jej tam zainstalowałem.
Co jej się podoba?
Cut The Rope - na pewno każdy zna, jest wersja pierwsza i druga. Mamy za zadanie nakarmić żabę
Oczywiście sudoku - zarówno papierową oraz tabletową wersję
Best Herd Ever - od jakiegoś tygodnia, sam nie gram ale układa tam się jakieś ptaki .
Alchemia - łączy się dwa składniki i powstaje trzeci.
tutaj zawsze można sobie poczytać recenzje: http://yourapps.info/gry-na-tablet
Zainstalowałem mamie jeszcze kilka zręcznościówek ale te gry akurat jej się wcale nie spodobały. Jednak woli te logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja mama gra w Tibie;D

Jest superwymiataczem na harmonii ma jeden z najwyższych lvl`i i ogólnie wymiata;D

Nie, to nie żart;prowokacja; ani nic z tych rzeczy, serio moja mam gra w Tibie. Już chyba z 8 lat to robi, kupuje PACC`a (czy jak się tam to zwie) i ogólnie rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Tata skończył więcej gier ode mnie albo ilość zbliżoną. Gramy tak od 1994 r. ale ojciec z z niedawną kilkuletnią przerwą (niedawno znów wrócił do gier). Jest fanatykiem lat 90tych, skończył na pewno Dark Colony, KKND, Red Alerta 1 (dwójkę grał ale chyba nie skończył), wszystkie Doomy, Heretica, Commnados: Behind Enemy Lines, Age of Empires 1, return to Castle Wolfenstein, pierwsze dwie cześci Diablo, całą sagę Icewind Dale, drugiego Baldura, na pewno zaś grał dużo ale nie wiem jak ze skończeniem w Hexeny, pierwszego Dungeon Siege Dark Reign, Total Annihilation, Duke Nukem 3D, Blood, Rise of the Triad, Dune 2000, Jurassic War, prawie skończył Tron Bhaala (nie dał rady Draconisowi), wiem że grał w stare Call of Duty i Medal of Honor (nie wiem dokładnie które części) ale nie wiem jak ze skończeniem. Ojciec jest fanatykiem trzeciej części Heroes of Might and Magic (reszta dla niego nie istnieje choć troche grał w czwórkę). No a kilka dni temu kupił sobie Earth Universe i gra teraz w Earth 2150 (dawno temu skończył 2140).
No i w dawnych czasach pomagał mi w Teenagencie i Ace Ventura:)

Mama nie gra, ale nie jest wrogiem gier. Czasem patrzyła jak ja i bracia gramy (ja mam 28 lat, brat średni 24. ale najmłodszy ma 8 lat i jemu kupuje gry czasem:)). Kilkanaście lat temu grała jednak dużo na pegazusie, głównie w Mario, Tetrisa i "tanki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mamcia gra sobie w Pet rescue sage maniaczy to ze głowa mała. Ciągle czeka az jej dodadzą nowe plansze. Drugą gre w jaką gra to Candy crush saga i candy crush soda. Czasem to aż się nie da jej odciągnąć od tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją mamę to ona na swoim laptopie po prostu gra najczęściej w pasjansa : ) jeśli jej coś nie wychodzi to po prostu się bardzo denerwuję i no wiecie musi układać wszystko od nowa i ma zawsze gorszą minę ; ) w sumie kiedyś jej proponowałem by normalnego ułożyła ale nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no nie wiem może po prostu przez to, że gry dobre mocno wciągają : PP jeśli chodzi o moich rodziców to mój tato czasem sobie pogra w szachy na kompie a natomiast mama sobei czasem pogra w literaki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować