Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

pasjansy i kulki, no i kyodai (takie klocki do zbierania)

i wyobraźcie sobie, że przez to mam kompa wyłączonego z użytku na 4 godziny...na szczęście nie codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj ojiec rpg choc niektorych w 3d nawet nie uruchomil bo on nie lubi 3d:D gra caly czac w baldursy/icewnd/arcanum... i diablo2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój tata układa pasjansa i gra w kierki i najgorsze jest to że nieprzestaje grać póki nie wygra :/ czyli prawie codzinnie komp mam odłączony na ok 5-6h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice na szczeście(lub nie, sam nie wiem) nie grają w gry, mama rzadko siedzi przed kompem, jak co to już na necie, tata znowu do kompa coraz częsciej zagląda, również net, ale jak już przysiądzie to nie odejdzie choćby nie wiem co sie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice grają w: Gothic (wszystkie części), Diablo II Lord of Destruktion, Baldur''s Gate 2, NFS Underground 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata gra prawie we wszystkie wojenne gierki (oprucz strategii) np. Medal of Honor,Call of Duty,Conflict Desert Storm. A mama uwża ,że gry są "be". :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D (Aczkolwiek nie przeszkadza jej ,że siedzimy przy kompie 24/h :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata - Half Life, Splinter Cell Chaos Theory (razem ze mną na LANie - On jest Najemnikiem, bo nie lubi TPP, ale na Coopie też sobie popykaliśmy...), Sin, Dodatki do Half-Life, Call of Duty, Medal of Honor, Brothers in Arms, Shogo i to chyba tyle...

Mama - Machjong, Machjongg 3D, Pasjans Maniac, Go! Sudoku (PSP), Lumines (PC)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować