Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Mam rodziców w dość przyzwoitym wieku (62 i 57) i pewnie dlatego nie grają ;)

Chociaż swego czasu tato próbował menadżery piłkarskie - szybko się poddał, miałem tylko w wersji "english" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja matka gra tylko w gry, które są do dyspozycji w "Kurniku" i chyba najbardziej to Literaki, a ojciec chyba w nic nie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec i matka grają w gre zwana Życiem:) i nie chodzi tu o simsy :). Natomiast jeśli mam dokładnie okreslić to bliżej im do Bob Budowniczy gdyż właśnie budują dom;). Ale cóż zakończona zostanie budowa i mozna powiedziec ze zagraja wtedy w beach life :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice w nic nie grają. Wy macie fajnie, bo przynajmniej kupią kompa, a u mnie to ciągle krytykują komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 14:25, speedraid napisał:

Moi rodzice w nic nie grają. Wy macie fajnie, bo przynajmniej kupią kompa, a u mnie to ciągle
krytykują komputer.

Zonk. I tu się mylisz. Wolę ciągłe krytyki kompa niż długogodzinne przesiadywanie przed monitorem starych ^^. Matka zwykle gra na kurniku (jakieś literki się układa w słowa i się kasuje punkty), ojciec oblega czaty (sic!), siostra to już ogólnie tragedia. Zdecydowanie wolałbym twoich rodziców. Przynajmniej miałbym kompa tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice mają po 48 i 50 lat i graja tylko w karty na kompie,a ja mam 16 lat szkoda ze w nie graja w ciekawsze gry brat który ma 29 lat tez nie gra a siostra grała kiesys w swoje simy,jak zamówiłem homma v ek to mama powiedziała ze ładna szkrzyneczka i ze to musi być dobra gra jeżeli ja tak wydali :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:21, baczur2 napisał:

moja mama wogóle nie gra bo ma komputera w pracy dosyc tylko na nim pracuje !!
a mój stary to sie praktycznie nie zna


co do pracy moja mam pracuje an kompie i w pracy i w domu ale w przerwach relaksuje sie grajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:44, Piter Fersin napisał:

> moja mama wogóle nie gra bo ma komputera w pracy dosyc tylko na nim pracuje !!
> a mój stary to sie praktycznie nie zna

co do pracy moja mam pracuje an kompie i w pracy i w domu ale w przerwach relaksuje sie grajac
:D

moja mama przez komputer kiebsko z bliska widzi i musi okulary do czytania nosić więc komputera ma dosyć. Ja jej proponowałem jakieś strzelanki ale ona nie chce <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj tata jakies 16 lat temu gral w "Breakout", pewna mutacje Arkanoida na PC XT. Gra byla w trybie tekstowym i napisana w Pascalu. Tata sie przysadzil i napisal wersje tej gry, ktora sama w siebie grala. Bawilo go to...

A z innej beczki, ostatnio pokazalem tatce Obliviona i bardzo mu sie podobala "ta niesamowita iluzja trojwymiaru". Ale tata mowil tez, ze z wszystkich gier, jakie mialem, pogralby tylko w Sid Meier''s Pirates!. Podobalo mu sie to, ze mozna bylo skutecznie wykorzystac prawdziwa mape Karaibow, docenial dwukanalowego Bacha z PC Speakera i ogolnie wielosc fajnych rzeczy, ktore mozna zrobic w tej grze.) To byly jeszcze czasy przed ustawa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec gra w Gears of War, Dead Rising ,Forza Motorsport, NWN 2, Medieval II i Gothic 3, a mama gra tylko w sapera jak już :P. I u mnie działa taki system fajny jak ja gram na PC to ojciec na X360 albo odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama - nic
tata - pasjans

I oboje siedzą czasem w necie: mama na stronie Magdy M. a tata na jakiś humorach i newsach na Onecie :)

A ja tak bym chciał, żeby rodzice np. projektowali animacje 3D, ale bym wtedy miał kompaaa! A tak to P4 1,58GHz, 128MB DDR RAM i GeForce 2 MX 100/200... Ale pod koniec stycznia planuję kupić C2D E6300, 1GB GeIL 800MHz i GF 7600GS :) Ale go podkręcę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować