Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Heroes V, Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay (i mój tato mówi żebym mu przeszedł jeden etap bo sam nie może). Mama w nic nigdy nie zagrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:08, ziom91 napisał:

Właśnie tu rodzi się pytanie. Czemu większość matek nie gra?


Po pierwsze obowiązki domowe.Po drugie o wiele mniej dziewczyn gra w gry, więc z wiekiem statystyka raczej się nie zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:12, konrad16061990 napisał:

> Właśnie tu rodzi się pytanie. Czemu większość matek nie gra?

Po pierwsze obowiązki domowe.Po drugie o wiele mniej dziewczyn gra w gry, więc z wiekiem statystyka
raczej się nie zmienia:)


Po trzecie niektóre pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:13, Solus Ipse napisał:

Po trzecie niektóre pracują...

Dokładnie. Ale ja piszę o czasie spędzanym w domu.Bo ojcowie po pracy mają czas na granie i inne rzeczy a kobiety mają nawet po pracy wiele rzeczy do roboty. A moi rodzice nie grają w gry.Jakoś nie widzą nic fajnego w grach:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi lubią, po zebraniu u mnie w szkole, grać w Kurkę Wodną... tyle, że jest ona jedna i jestem to ja :D

a tak na serio... nie grają bo:

nie mają czasu
są za satrzy
i wiedzą jak i uwążają to za marnowanie czasu, który możnaby na naukę przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mój tata lubi strzelanki,grał terz w Comanche 4 ale teraz pracuje i nie gra.Od czasu do czasu się przygląda ale teraz pracuje od rana do wieczora przychodzi zmęczony więc.....
A mama i gry to dwie różne rzeczy przynajmniej moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice w nic nie grają. Może czasem w pingla na rl. :P
Kiedyś, jak miałem jeszcze kompa, gdzie główną rolę spełniał DOS (bardzo dawno temu, w czasach windowsa 3.1albo 3.11 :) mój tata grał w Dyna Blaster czy coś takiego, ale na tym skończyła się jego przygoda z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nie gra wcale, a tata kiedyś grał w Ricochet (niszczenie murów kulką). Był w tym mistrzem i nigdy nie udało mi sie pobic jego rekordu. Teraz nie gra wcale i mi bardzoooo przeszkadza w graniu i karze sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mam gra ciagle w gry na kurnik.pl, a mój tata odczasu do czasu zagra w cos na X (ostatnio zaczoł grac w Fable :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam była kiedyś taka gierka P.A.W.S. i to była jedyna gierka w jaką grała moja mama. Ojciec grał kiedyś w NFS:U, ale mu nie szło zbyt dobrze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować