Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

A u mnie rodzice nie grają. Mama nie ma czasu, bo jest zajęta pracą, a za dobrą rozrywkę uważa oglądanie TV, a tata na kompie coś tam programuje i mówi, że "gry ogłupiają i to strata czasu" więc graczem jestem tylko ja :) Choć tata kiedyś grał na kompie w DSJ i FIFĘ 08, ale mu się to nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku mama wogóle nie gra. Tata jak ma czas to pogra. Głównie są to gry wojenne typu MoH, CoD itp. Wyjątkiem są inne gry na które się wyjątkowo napali np. Thief, Assassin''s Creed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, moi rodzice grają dość rzadko.
Mama kilka lat temu katowała logiczną grę Rocks n'' Gems - polegała ona na zbieraniu kryształów, przesuwaniu, wysadzaniu kamieni, albo uciekaniu przed różnymi potworkami :) Między innymi przez to w moim Dual Shocku 1 słabo działają strzałki :P Tata też grał w tą grę, ale częściej grał w Pasjansa na komputerze. Obecnie już nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Jakieś 8 lat temu na płytce z CD-Action znalazłem demko gierki logicznej pt. "Flux". Banalne zasady a wciągała jak bagno. Pewnego dnia coś mi odbiło i postanowiłem pokazać to mamie, ponieważ narzekała, że nie ma w co grać, że moje gry są głupie (chodziło o HoM&M 3 i AoE II :) i drogie (wówczas akurat to była prawda). Od tej pory zaczęła się moja walka z mamą o kompa, w której stałem na z góry straconej pozycji, co zmusiło mnie do zejścia do domowego undergroundu polegającego na pykaniu po nocach w ulubione tytuły :) Na szczęście czasy to już zamierzchłe, ale mama od czasu do czasu lubi sobie odświeżyć "Flux''a" lub przynajmniej pasjansa pająka. W to drugie, obok Chessmastera, równie namiętnie od jakiegoś czasu gra w wolnych chwilach (czyli rzadko) mój tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest strasznie... Moja mama boi się komputera. Twierdzi, że go zepsuje albo co, więc korzysta tylko z Worda... Z moim tatą jest lepiej: gra w Kulki, pasjansa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice ostatnio bardzo zainteresowali się kompem. I tak:
Mama gra w Tarzan: Action game, Mario i Warcaby po necie (te z Windowsa)
Tata gra w Pasjans Pająk, Kulki, Mario i Warcaby po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata nie gra, ale często buszuje po necie.
moja mama też zwykle w internecie coś do pracy szuka, a jak skończy, to partyjka w Pasjansa Pająka;)

jeden mój kolega nie gra na kompie, ale jego mama za to się zagrywa:D Mówił, że przywozi sobie co jakiś czas nowe gierki (pewnie piraty) i gra całe popołudnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Moi nie grają w ogóle. Ojciec kiedyś grał w Prince of Persia 1 i mówi że to najlepsza gra jaka powstała na świecie. Heh to najwyraźniej jest dziedziczne bo ja też zagrywam się w PoP (wszystkie części). Matka natomiast w nic nie gra -bo nie umie się obsługiwac kompem za bardzo. Aha tata jeszcze gra w pająka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec uwielbia Heroes 3. Nieraz musiałem ukrywać płyty, aby zaraz nie włączył :P Mama zazwyczaj nie gra. Kiedyś natomiast uwielbiała spędzić chwilkę przy pasjansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zwykle jest tak:
Mama - Pasjans Pająk lub ewentualnie Heroes III bądź Kozacy
Tata - różne klasyczne strategie: Settlers, Civilization, Empire Earth, Kozacy itp.
Czyli całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moją mamę łatwiej przekonać do pogrania niż ojca!! grała nawet trochę w TDU ale niezbyt... piszczała jak wypadała z drogi :D kiedyś dałem jej poskakać w PoP pisaki czasu ale miała nogi z waty jak się wspinało na tą wieżę... ojciec... nigdy... no może pasjanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak.

Tatuś ;-):
Kiedyś było lepiej.
-Age of Empires,
-Abe''s Odysee, Exodus,
-Max Payne,
-Soldier of Fortune,
-Crash Bandicoot,
-Jersey Devil,
-F.E.A.R,
-VRally,
-Need for Speed2,
-Age of Empires3.

To na tyle ;-)

Jeśli chodzi o mamę, to z ilością gorzej, ale też gra.

-Age of Empires (aktualnie również, także w internecie ;-))
-Tetris(ten z cenegi, niestety już nie ma :-P)
-VRally.

No i to raczej wszystko, jeśli będzie coś nowego, lub coś mi się przypomni, to dam znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak historyczka nam opowiadała że męczyła męża kiedy grał w MoH/CoD mówiąc mu co jest zgodne z historią, a co nie ^^ Do tego stopnia że przestał grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować