Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

A i jeszcze moi rodzice grają w Sapera, a no i raz udało mi się namówić tatę żeby zagrał ze mną w fife, kurde dobry był jak na pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata w FreeCell-a, FreeCell-a i ew. Arkanoido podobne+Tetriso podobne+czasem nieśmiertelna Dyna, a mama
w FreeCell-a, FreeCell-a i na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dałem kiedyś staremu total overdose to niewiedział jak się myszką poruszać,
a mama to kompa nie dotyka, bo boi się że coś zepsuje...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Moja mama prawie w ogóle nie gra...Właściwie to w ogóle :)
Natomiast tata...Hmm... Ostatnio nałogowo pyka w Sorius Sama ( II starcie, czy jak to się tam nazywa), Jeździ w Colinie 04...I chyba tyle. No,próbował mi podebrać Wiedźmina, ale okazało się, że nie ma do tego głowy i czasu. :D.
Ja się cieszę, że moi rodzice są jeszcze ludźmi XX wieku, bo gdy ja będę ojcem, to moje dzieci nie będą miały łatwo...Oj nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec to nic. Jeżeli chodzi o gry ;P Kiedyś grał w Wolfa 3D(zaraził mnie tym) ;) Jednak to stare czasy... mama - oczywiście pasjansy, saper itp. Jednak gier nie tykają, uważają to za stratę czasu. Ba, mówią że lepiej się uczyć niż grać w te durnoty. Yhy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice to się gier za bardzo nie tykaja bo to niby strata czasu (cóż lepiej dla mnie bo więcej czasu zostaje dla mnie). Mame kiedys namówiłam na zagranie w jakąś platwormówke (tak dla spróbowania) - i jak ona to przeżywała - ale po zatym nic. Tata? Może gry typu fifa (czasami) no i jego ulubiona snooker (to jego zaślepienie tą grą - bo w końcu ile można - ale co narzekać ja też niektóre "wielbie" ponad wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata gra w pasjanse, a mama nawet się nie zbliża do kompa, ale wnerwia mnie to że mój tata mówi teksty w stylu: "granie to strata czasu", "marnowanie życia" itp. a sam czasami po kilka godzin pocina we FreeCell''a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość dziwną sytuację, bo to mój tato mnie wciągnął w gry :D A nie ja jego :)
Tato pogrywa w Operation Flashpoint, Richard Burls Rally, i Il2-Sturmovik...
Czyli fan symulatorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu mój ojciec lubi sobie pograć w Commandos (pierwsza część) lub Need for Speed: Underground. Moja mama natomiast pogrywa w The Sims albo (i tu was zaskocze :) World of Warcraft swoją elfką :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować