Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

O nie... I znowu temat do nabicia jednego posta. xD
Ale co mi szkodzi.

Moja mama zarzyna różne pasjanse i takie kulki, że jak sie na nie kliknie i jest ich minimum dwie takie same koło Siebie to znikają. :)) Swoją drogą brawa dla niej bo mi to słabo wychodzi. Tata kiedyś złożył wszystkie na najwyższym poziomie. Ja najlepiej miałem jeden tak jak mama, ale to był jakiś fart i waliłem w to cały dzień. :D
Z mamą też kiedyś walczyłem kto przejdzie Blues Brothers na amidze. Co ciekawe to właśnie w tę grę grała jak nosiła mnie w brzuchu. :D

Tata natomiast lubi pobawić się w strzelanki. Choć jak sam twierdzi to już nie to samo co doom - w sensie miał dużo problemów do przyzwyczajenia się do korzystania z myszki jako sterowanie kamery. :))
Pamiętam, że kiedyś w Duke Nukem 3D wojowaliśmy kto przejdzie całą grę szybciej. :D
Mieliśmy też kiedyś sieć w domu i robiliśmy mecze w Tiberian Suna, a nawet u niego w pracy z innym pracownikiem . :)) - swoją na 3 PCtach SI nieźle kosiło :))

Teraz? No cóż. Mama tam nigdy w nic innego nie grała i raczej nie chce, ;] a papa twierdzi, że to już nie ten sam refleks by reagować w strzelaninach czy w strategiach. Choć jeszcze przy wyjściu Red Faction 2 (w jedynkę też pocinał) sobie pograł na cheatach tak dla satysfakcji strzelania. xD

Po za tym teraz ma inne hobby (fotografia) i tym się zajmuje no i praca teraz jest intensywniejsza, więc czasu też jako takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:28, Rambowski napisał:

Moj tata to pyka tylko cod, medal of honor itp :]
ale podobnie moja mama czasami w pasjansa moze przesiedziec uu :D


Co te mamy tak się na pasjansy uparły xD Chciałbym kiedyś zobaczyć jakąś 35/40 latkę grającą w Kanter Strajka albo Coda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 09:12, Bezimienny1993 napisał:

> Moj tata to pyka tylko cod, medal of honor itp :]
> ale podobnie moja mama czasami w pasjansa moze przesiedziec uu :D

Co te mamy tak się na pasjansy uparły xD Chciałbym kiedyś zobaczyć jakąś 35/40 latkę
grającą w Kanter Strajka albo Coda :]


HEHEHE pięknie by wyglądało

Moja mama gra tylko w scrabble przez neta i nabija sobie ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc. :P
Moja mama nie gra w nic , uważa że to strata czasu ^^
A starszy , ee..tzn. tatuś :P pogra czasem ze mną w PESA ;) Kiedyś jeszcze grał dosłownie we wszystkie "strzelanki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:01, enilis napisał:

Moja mama gra (oczywiście) w pasjansa, tata w medievala 2.

W pasjansa dużo rodziców gra. Zdziwiłem się jak przeczytałem, że twój tata gra M2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama tam nie przepada za grami pamietam pare lat temu tylko, gralem z nia w taka gierke co sie pizzerie robilo i pizze pieklo:D aleee to jak mlody bylem tak 7 lat temu... a starszy gral w comandosa 2 i nawet mu to wychodzilo nie biorac pod uwage tego ze jedna misje gral pare godzin;p ale prawie nie ginol:D budzil mnie nawet w srodku nocy bo nie potrafil wlaczyc czy cos mu wsykoczylo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Tata praktycznie nigdy nie przesiaduje przed komputerem. A moja mama gra od kilku tygodni w grę "Inca Ball" odkąd była ta gra jako FreeWare we wrześniowym CD-A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:53, Tomek.czwa napisał:

Moja mama tam nie przepada za grami pamietam pare lat temu tylko, gralem z nia w taka
gierke co sie pizzerie robilo i pizze pieklo:D aleee to jak mlody bylem tak 7 lat temu...
a starszy gral w comandosa 2 i nawet mu to wychodzilo nie biorac pod uwage tego ze jedna
misje gral pare godzin;p ale prawie nie ginol:D budzil mnie nawet w srodku nocy bo nie
potrafil wlaczyc czy cos mu wsykoczylo;p


Tak jak mojego kolegi rodzice... Oni nawet nie wiedzą gdzie jest pstryczek od włączania... A jak się ostro nudzi to pasjansa 1 godz układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata kiedyśgrał w Dooma i Heretica, teraz nie bardzo. Czasem grywa w literaki. Mama jak ma czas, to gra w Tetrisa. Jest dosyć nerwowa, więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mam nie gra... jedynie coś tam do pracy pisze. Tate kiedyś uczełm w fife motać...hahaha... to było coś. Szkoda że nie wyszło, teraz pomaga mi w dokonywaniu transferów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:32, Pablopoprostu94 napisał:

Ja to mam przerąbane bo mój tata uwielbia strategie, a ja ich nie cierpie, mama w majhonga
albo w Simsy, tylko ja sam w rpg więc..............


Faktycznie przerąbane życzę cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować