Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seksowny Geralt, dziwna gęś i odcinanie głów, czyli nowe screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

22 postów w tym temacie

Ludzie nie uwierzycie jaka mnie dziś historia spotkała otóż wracam sobie wczoraj z pracy o godzinie 22 jestem bardzo głodny więc wchodzę do domu i lecę prosto do lodówki otwieram a tam nie uwierzycie UWAGA!!! wiedzmin 3 dziki kot czy koń czy jak mu tam dacie wiarę? dobre co hehe i musiałem lecieć do sklepu bo w lodówce tylko wiedzmin był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest prosta rada na to: nie chcesz, nie czytaj postów związanych z Wiedźminem. Idiotyzmem dla mnie jest narzekanie dla samego narzekania, że coś jest. Tym bardziej, że nikt Cię ani nie zmusza, ani nie nakazuje na tej stronie czytania postów lub oglądania screenów z Wiedźmina.

Proste i klarowne? "Czy mam Ci to rozrysować?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 11:15, Frixes napisał:

Ludzie nie uwierzycie jaka mnie dziś historia spotkała otóż wracam sobie wczoraj z pracy
o godzinie 22 jestem bardzo głodny więc wchodzę do domu i lecę prosto do lodówki otwieram
a tam nie uwierzycie UWAGA!!! wiedzmin 3 dziki kot czy koń czy jak mu tam dacie wiarę?
dobre co hehe i musiałem lecieć do sklepu bo w lodówce tylko wiedzmin był


No cholera, a ja muszę czekać do wtorku na kuriera! Co to ma być?
Ile ja bym dał aby to u mnie Wiedźminy w lodówce siedziały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 11:30, Reinvented napisał:

U mnie kurier będzie już jutro ^_^
Czekanko!


A gdzie zamawiałeś kolego ? ja pewnie dopiero we wtorek :C ja z CDP.Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 11:33, Kacperczok napisał:

A gdzie zamawiałeś kolego ? ja pewnie dopiero we wtorek :C ja z CDP.Pl


W sklepie gram.pl wg. informacji podanych przez kuriera, gra jutro będzie w doręczeniu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 11:37, Reinvented napisał:

> A gdzie zamawiałeś kolego ? ja pewnie dopiero we wtorek :C ja z CDP.Pl

W sklepie gram.pl wg. informacji podanych przez kuriera, gra jutro będzie w doręczeniu
: )


Mogłem też GRAM pl zamawiałem tu kiedyś Ac4 BF i także przed premierą, a może CDP zaskoczy i jutro dostarczy

A może i nawet lepiej we wtorek, i tak jestem strasznie napalony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Wiesiek też już był wczoraj ale nie w lodówce tylko w PS4 i sobie tam siedzi i czeka. Wiadomo odpalić się jeszcze nie da. Jedynie to mogę popatrzeć na ten komunikat "Możesz zagrać za 1Dni 12godz.:04min:32s" Ehhh to są tortury. W ogóle co to za pomysł żeby premiera była we Wtorek? Jak by była w Sobotę to by się wstało rano zjadło śniadanko a potem zasiadło przed Telewizorkiem z padem w ręku i by się zaczęło polowanie na potwory. A tak będzie trzeba najpierw jechać do roboty zrobić swoje i dopiero po powrocie będzie można coś popykać. Ehhhhhhh. Trzeba się uzbroić w cirepliwość. Ale niby jak skoro jaram się jak wilkołak potraktowany znakiem Igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na premierę i ostateczne porównania finalnej wersji PC z trailerami- taka gówno-burza obecnie panuje, że ciekaw jestem, czy to tylko po to aby narobić szumu, czy mamy drugi Ubisoft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 17:35, KMyL napisał:

Ja tam czekam na premierę i ostateczne porównania finalnej wersji PC z trailerami- taka
gówno-burza obecnie panuje, że ciekaw jestem, czy to tylko po to aby narobić szumu, czy
mamy drugi Ubisoft :)

Bez jaj ten cały shitstorm zamienił się w:

- "Archiwum x" na oficjalnym forum bo wreszcie od czasu do czasu ktoś z twórców odpowiada na pytania - np. tekstury z dev gameplaya z kaer morhen są te same co w finalnej tylko opcja sharpen i HBAO nie działa jak trzeba. I patchu ma być poprawione - zmiany kosmetyczne.

- A na Neogaf i wszędzie indziej mamy "Hiszpańską Inkwizycję" gdzie wszyscy wyłapują fałszywe informacji i do tego istny flame war przez PCGH którzy ciągle rzucają filmikami które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 17:35, KMyL napisał:

taka gówno-burza obecnie panuje


Z góry przepraszam za wypowiedź nie do końca związaną z tematem wątku...
Szanowni gramowicze - zdaję sobie sprawę, że nasze społeczeństwo bynajmniej nie wznosi się na wyżyny kultury osobistej, ale bądzie łaskawi nie przylepiać sobie łatek prostaków totalnych. Nawet w internecie.
Pewnych określeń po prostu się oduczcie, gdyż aż żal tu ostatnio zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 12:36, Ssseth napisał:

W ogóle co to za pomysł żeby premiera była we Wtorek?


Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że wszystkie ważne premiery pojawiają się we wtorki. No nic jutro najgorszy dzień, pozostaje nam czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U mnie Wiesiek też już był wczoraj ale nie w lodówce tylko w PS4 i sobie tam siedzi i
> czeka. Wiadomo odpalić się jeszcze nie da. Jedynie to mogę popatrzeć na ten komunikat
> "Możesz zagrać za 1Dni 12godz.:04min:32s" Ehhh to są tortury. W ogóle co to za pomysł
> żeby premiera była we Wtorek? Jak by była w Sobotę to by się wstało rano zjadło śniadanko
> a potem zasiadło przed Telewizorkiem z padem w ręku i by się zaczęło polowanie na potwory.
> A tak będzie trzeba najpierw jechać do roboty zrobić swoje i dopiero po powrocie będzie
> można coś popykać. Ehhhhhhh. Trzeba się uzbroić w cirepliwość. Ale niby jak skoro jaram
> się jak wilkołak potraktowany znakiem Igni.

Popieram Cię w 100% czuje się tak samo, też nie rozumiem czemu CDPR wyznaczyło premierę na wtorek a nie ubiegły już piątek. Już bym się cieszył kolekcjonerką na PS4, zachwycał się artbookiem. A tak swoją upragnioną kolekcjonerkę, odbiorę we wtorek i nie wiem kiedy zagram bo od jutra zaczynam 2 zmianę w pracy :/ koszmar :( a weekend miałem wolny ehh...jeszcze bym chętnie poszedł na nocną premierę do galerii krakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W ogóle co to za pomysł żeby premiera była we Wtorek?
>
> Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że wszystkie ważne premiery pojawiają się we wtorki.
> No nic jutro najgorszy dzień, pozostaje nam czekać :P

Cóż za błyskotliwa dedukcja, Szerloku. Tak się składa, że wszystkie najważniejsze premiery za granicą mają miejsce we wtorek a coraz częściej ma to miejsce i u nas. Do niedawna w Polsce większość dużych premier miała miejsce wyłącznie w piątek ale mnie cieszy, że ten trend się zmienia bo zawsze to początek tygodnia lepszy jest jak jego koniec. Jeśli chodzi o Wiedźmina - kupię sobie za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > taka gówno-burza obecnie panuje
>
> Z góry przepraszam za wypowiedź nie do końca związaną z tematem wątku...
> Szanowni gramowicze - zdaję sobie sprawę, że nasze społeczeństwo bynajmniej nie wznosi
> się na wyżyny kultury osobistej, ale bądzie łaskawi nie przylepiać sobie łatek prostaków
> totalnych. Nawet w internecie.
> Pewnych określeń po prostu się oduczcie, gdyż aż żal tu ostatnio zaglądać.

Ojeju, jaki świętoszek. Świętszy od papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te screeny. Jakość grafiki pasuje do świata przedstawionego i jest wystarczająco dobra, żeby nie trzeba było się domyślać co jest na ekranie - a o to w RPG chodzi. Nie wiem czy ktoś pamięta takie czasy, kiedy to wyobraźnia uzupełniała szczegóły, których maszynki nie mogły wyświetlić i wcale to nikomu nie przeszkadzało. Często było nawet fajniejsze, bo każdemu pasowało i nie było dyskusji czy kolor lotek jest odpowiednia dla samca harpii czy bardziej pasuje samicy :)

>
> Ojeju, jaki świętoszek. Świętszy od papieża.

I po co ta ironia? Koledze się po prostu nie podoba degradacja języka jakiego używacie tutaj i w pełni go popieram. Uwierz mi, że 99,99999% treści daje się przekazać bez przekleństw i wulgaryzmów oraz bez obrażania innych. Wie o tym każdy, kto chodź raz zmęłł w ustach przekleństwo i spróbował powiedzieć to samo kulturalnie. Naprawdę się daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować