Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Syndicate - twórcy tłumaczą się z braku multiplayera

11 postów w tym temacie

"– W grze możesz posiadać samochody nie tylko dlatego, że ładnie wyglądają." - Ale tłumacza to wy wywalcie, bo angielskiego to on chyba nie zna :/

Oryginalny cytat:
"You cannot have vehicles that are just there to look good.", czyli "Pojazdy w grze nie mogą być tam tylko po to, żeby ładnie wyglądały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 12:27, Lemonardo napisał:

"- W grze możesz posiadać samochody nie tylko dlatego, że ładnie wyglądają." - Ale tłumacza
to wy wywalcie, bo angielskiego to on chyba nie zna :/

Oryginalny cytat:
"You cannot have vehicles that are just there to look good.", czyli "Pojazdy w grze nie
mogą być tam tylko po to, żeby ładnie wyglądały".

No. Pewnie chodziło o powozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to żadne wytłumaczenie. Ale zobaczymy, co pokażą jesienią (czekam na PC). Ja tam spodziewam się znów krótkiej i nieporywającej kampanii przytłoczonej nawałem aktywności pobocznych. Ale nadal liczę na to, że mnie zaskoczą.
Opinia: Tak sobie myślę, że kupowanie preorderów od Ubisoftu to tak jakby oddać głos na Komorowskiego - tylko ślepcy i kretyni to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to juz było....
jak wyżej, dubel :)

Ale swoja drogą, nie żal mi multiplayera, zawsze cisnałem SP, chociaż na coopa bym sie nie obraził w formie z unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Opinia: Tak sobie myślę, że kupowanie preorderów od Ubisoftu to tak jakby oddać głos
> na Komorowskiego - tylko ślepcy i kretyni to robią.

Taaa. A Ci co myślą że w smoleńsku nie było zamachy to już w ogóle pewnie barany? Co to w ogóle za tok myślenia jest? Jak ktoś ma inne zdanie jest kretynem? Ja sobie wypraszam. Ja już zamówiłem preordera na nowego Assasyna. I nie widzę żadnego powodu dlaczego to niby jest zła decyzja. Bo swojej wypowiedzi nie poparłeś żadnym argumentem. Rozumiem że rozchodzi się o AC:Unity, ok gra była mocno zbugowana i niedopracowana w dniu premiery, ale była to jak dotąd jedyna taka wpadka. Wszystkie poprzednie AC - w tym Rogue który miał premierę razem z Unity- zostały wydane bez jakiś znaczących bugów i były całkowicie grywalne w dniu premiery. Tak samo FarCry3 oraz 4 które również zakupiłem przedpremierowo i nie maiłem powodów do narzekań.
Co do prezydenta no Ja osobiście na Komorowskiego nie głosowałem ale obrażanie dość sporej części społeczeństwa tylko dlatego że mają inne poglądy polityczne niż Ty to raczej dobrze o tobie nie świadczy. Jeśli jesteś jeszcze dzieckiem to można Ci to wybaczyć, ale jeśli nie to jesteś cham i prostak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować